Grand prix amatorów na szosie - Rajd VII - małopolskie

2020-07-18

Myślenice, Hala „Sport Myślenice”

http://rajdydlafrajdy.pl/edycja-2020/malopolskie/

szosa

Pierwsze tegoroczne dożynki odbędą się już w połowie lipca! 😃 To właśnie wtedy zapraszamy na widowiskową i cokolwiek wymagającą trasę wesoło biegnącą przez mniejsze i większe pagórki Beskidu Wyspowego. W ramach małopolskiego etapu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” będą więc radosne podrygi, szybkie hulańce i duuuużo falowania!


Do startu ponownie ustawimy się nad Rabą w Myślenicach, skąd po gładko ułożonym asfalcie wyruszymy w kierunku znanym z poprzedniego rajdu. Z prawdziwą przyjemnością powtórzymy Wasze ulubione odcinki, ale przygotujemy też kilka niespodzianek. Oczywiście wszystko z zachowaniem rozsądku i należnym naszej zabawie umiarem. Runda niewątpliwie będzie więc trudna, ale nie ekstremalna - z pewnością do pokonania przez każdego w miarę dobrze przygotowanego Amatora i wielbiciela uroków urozmaiconego krajobrazu ;)


W wersji podstawowej dystans rajdu wyniesie 110 km i ponad 2.000m całkowitego przewyższenia, a dla poszukujących wyzwań nieco mniejszego kalibru przygotujemy też wersję skróconą do 86 km i "spłaszczoną" do ok. 1.350m przewyższenia.


Dalsze szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach - w marcu przedstawimy wstępny plan i opis trasy, a w kwietniu potwierdzimy najistotniejsze ustalenia. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem profilu na FB, poprzez klub na Stravie czy przez Instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować :)


Informacje dotyczące zapisów i wysokości opłat znajdują się na stronie www.rajdydlafrajdy.pl/rejestracja, natomiast formularz rejestracyjny - na www.protimer.pl/bio/727.


WAŻNE! W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Te Rajdy są dla Frajdy!


ZAPRASZAMY!!

www.rajdydlafrajdy.pl

www.facebook.com/rajdydlafrajdy

www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy

www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy