Grand prix amatorów na szosie - Rajd VIII - podkarpackie

2020-07-19

Pogórze Przemyskie, Dybawka

http://rajdydlafrajdy.pl/edycja-2020/podkarpackie/

szosa

Z podkarpackim etapem naszej zabawy wracamy na Pogórze Przemyskie! Na poszukiwania ukrytych przed codziennością malowniczych krajobrazów – dodatkowo okraszonych cieniem wysiłku i nutą sportowych emocji – wyruszymy z niewielkiej, ale bardzo gościnnej Dybawki. Planowana runda powiedzie drogami wciąż mało znanymi szerszej publiczności i niewątpliwie będzie należała do tych najbardziej wymagających. Jakkolwiek kilka solidnych podjazdów nie powinno stanowić zbyt wielkiej przeszkody nawet dla okazjonalnych kolarzy, to już tempo ich pokonywania może się tu bardzo różnić ;)


W wersji podstawowej długość trasy wyniesie ok. 115 km (ok. 2.000m całkowitego przewyższenia), a dla poszukujących wyzwań nieco mniejszego kalibru przygotujemy też wariant skrócony do ok. 80 km i pozbawiony największych trudności.


Dalsze szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach - w marcu przedstawimy wstępny plan i opis trasy, a w kwietniu potwierdzimy najistotniejsze ustalenia. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem profilu na FB, poprzez klub na Stravie czy przez Instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować :)


Informacje dotyczące zapisów i wysokości opłat znajdują się na stronie www.rajdydlafrajdy.pl/rejestracja, natomiast formularz rejestracyjny - na www.protimer.pl/bio/727.


WAŻNE! W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Te Rajdy są dla Frajdy!


ZAPRASZAMY!!

www.rajdydlafrajdy.pl

www.facebook.com/rajdydlafrajdy

www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy

www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy