Sudovia Gravel 2022

2022-05-20 / 2022-05-22

Szelment

sudovia.gravel.love

gravel

ultra

opis organizatora:

Jeszcze kurz na suwalskich szutrach nie zdążył dobrze opaść, a my niesieni mnogością dobrych słów i pozytywnych opinii jakie od Was usłyszeliśmy bierzemy się za pracę przy drugiej edycji Sudovia Gravel.

W związku z tym mamy Wam do przekazania kilka istotnych informacji!

Po pierwsze nowy termin, pierwotnie planowaliśmy że Sudovia Gravel będzie miała stały termin w drugi weekend maja, jednak nie tylko tegoroczna pogoda, ale i ta z lat poprzednich potwierdza, że w tym terminie bardzo często pogoda jest jeszcze bardzo kapryśna, a w tym roku w wielu obszarach leżał jeszcze śnieg! Czerwcowy termin to z kolei upały, z którymi wielu z Was dzielnie zmierzyło się podczas pierwszej edycji.

Ostatecznie padło na trzeci weekend maja, który w 2022 roku wypada w dniach 20-22 maja.

Po drugie, słuchając Waszych uwag rozszerzamy formułę, tak by każdy mógł zasmakować w szutrowych drogach Suwalszczyzny, ale bez konieczności jazdy non stop czy trzydniowej rywalizacji. Do formuły Ultra i Etapówki dodajemy opcję jednodniowego maratonu, oczywiście na królewskim czyli najdłuższym etapie!

Po trzecie - bo już do nas trafiają pytania odnośnie zapisów. Te, podobnie jak na Great Lakes Gravel 2022, uruchomione zostaną 24 października 2021 o godzinie 20:00.

Zapraszajcie znajomych, rezerwujcie już dziś czas na Sudovia Gravel 2022. I przyjeżdżajcie z rodzinami - park linowy, mini golf, kąpielisko, narty wodne i wiele więcej. W Szelmencie nie ma nudy!


sudovia.gravel.love

https://www.facebook.com/events/365336111687716/