Kalendarz imprez i zawodów rowerowych 2024

liczba wydarzeń: 30
Poniżej znajdziesz kalendarz wszystkich wydarzeń rowerowych. Na liście znajdziesz ultramaratony, maratony mtb, wyścigi szosowe oraz gravelowe. Kalendarz ultramaratonów i zawodów rowerowych jest aktualizowany na bieżąco. Do tego, każdy użytkownik może w tym pomóc i dodać wydarzenia.

Kategorie

Dystans

-

Na stronie można znaleźć informacje na temat amatorskich imprez i zawodów rowerowych. I tak do wyboru są na przykład zawody MTB, szosowe, gravelowe i ultra (maratony). Dostępne są także rajdy rodzinne. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie.


Popularność, jaką cieszą się zawody rowerowe, jest naturalnym następstwem zwracania uwagi na aktywność fizyczną i częstszą jazdę rowerem. Wiemy, że interesuje się nimi wielu naszych Czytelników, więc stworzyliśmy swego rodzaju kalendarz imprez organizowanych w naszym kraju. Ich lokalizacje zaznaczamy na mapie, podajemy termin wydarzenia i krótki opis.


Dlaczego warto brać udział w zawodach i imprezach rowerowych?

Imprezy rowerowe to prawdziwa gratka dla małych i dużych wielbicieli dwóch kółek, szukających czegoś więcej, aniżeli zwykła wyprawa rowerowa. Udział w tego rodzaju wydarzeniach pozwoli przeżyć niezapomnianą przygodę i poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Można wymienić się wiedzą i spostrzeżeniami, a przy tym miło i aktywnie spędzić czas.


Podoba ci się co robimy i chcesz nas wesprzeć finansowo?

Możesz to zrobić tutaj: buycoffee.to/velomapa

Loading...
mobilna velomapa