Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe zostało powołane właśnie z myślą o profesjonalnym przygotowywaniu wyścigów kolarskich na najwyższym poziomie. Przeprowadzamy imprezy zarówno na szosie, jak i w terenie, dla amatorów tych starszych oraz tych młodszych na najróżniejszym poziomie wytrenowania.

Ten profil nie jest zarządzany przez organizatora imprezy. Jesteś organizatorem? Skontaktuj się z nami aby uzyskać dostęp do tego profilu.

Nadchodzące wydarzenia:

Cyklo Gravel

2022-05-15

Gdańsk

gravel

Jedziemy z drugą edycją Gravela. 👉Kto był na pierwszej - ten miał okazję zobaczyć jedną z dwóch przepięknych tras ze startem / metą w Gdańsku wiodącą po urokliwych i wymagających Kaszubach 👉 Kto nie był, niech żałuje 😉 Wprowadzamy minimalne modyfikacje trasy, będzie jeszcze bardziej epicko i jeszcze piękniej! Akurat na tyle, żeby podjąć wyzwanie pokonania swojej pierwszej gravelowej setki 🚴💪 Dłuższa trasa będzie minimalnie wydłużona 🤟✅ https://www.facebook.com/events/4647466551957879/

Cyklo Kartuzy

2022-09-18

Kartuzy

dystanse: 42 km, 84 km

szosa

Jesienny klasyk kolarski na którym musisz być. Wystartuj na znanej i sprawdzonej pętli w sercu Kaszub ze startem i metą w Kartuzach. ▶️ Dwa dystanse do wyboru na 21km pętli - 2x21 lub 4x21 ▶️ W pełni zabezpieczona trasa ▶️ Ciekawa i urozmaicona trasa ▶️ Kolarska przygoda dla każdego

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.