Serdecznie zapraszamy na FORCE Maraton MTB Orzesze 2022, który odbędzie się 3 kwietnia (Niedziela) o godz. 12:00. Po przerwie wracamy na plac boju i zapraszamy ponownie na ściganie w Orzeszu! SPONSOR GŁÓWNY IMPREZY FIRMA FORCE BIKE POLSKA https://forcebike.pl/ SPONSORZY UM Orzesze http://orzesze.pl/ DYSTANSE Mini maraton - ok. 35 km (1 pętla mała + 1 pętla duża + dojazdy) Maraton - ok. 70 km (3 pętle duże + dojazdy) Więcej szczegółów oraz zapisy wkrótce na stronie imprezy.

Nadchodzące wydarzenia:

Force Maraton MTB Orzesze 2022

2022-04-03

Orzesze

dystanse: 35 km, 70 km

mtb

Serdecznie zapraszamy na FORCE Maraton MTB Orzesze 2022, który odbędzie się 3 kwietnia (Niedziela) o godz. 12:00. Po przerwie wracamy na plac boju i zapraszamy ponownie na ściganie w Orzeszu! SPONSOR GŁÓWNY IMPREZY FIRMA FORCE BIKE POLSKA https://forcebike.pl/ SPONSORZY UM Orzesze http://orzesze.pl/ DYSTANSE Mini maraton - ok. 35 km (1 pętla mała + 1 pętla duża + dojazdy) Maraton - ok. 70 km (3 pętle duże + dojazdy) Więcej szczegółów oraz zapisy wkrótce na stronie maratonu.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.