Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest Galicja Gravel Race. Odkryj najpiękniejsze i nieskażone ludzką działalnością obszary Podkarpacia oraz Roztocza. Przeżyj wyjątkową przygodę blisko natury, zobacz z siodła swojego roweru dzikość polskich puszczy.

Start Galicja Gravel Race jest usytuowany na obszarze Natura 2000 w nomen omen ośrodku Centrum Natura.

Trasa poprowadzi cię jednymi z najlepszych szutrów w Polsce z Puszczy Sandomierskiej wprost w Park Krajobrazowy Lasy Janowskie, Roztocze, Puszczę Solską, Szczebrzeszański oraz Krasnobrodzki Park Krajobrazowy, by zakończyć swój bieg w miejscu startu.

Naszą intencją było stworzyć rajd, który niemal w 100% będzie prowadził szutrowymi ścieżkami pośród lasów i łąk, bo skoro gravel to przede wszystkim natura. Chcemy was zabrać w miejsca, których nie znajdziecie w przewodnikach turystycznych i pokazać, że podkarpacie to coś znacznie więcej niż Bieszczady.

Trasa jest w 100% przejezdna, ma formę pętli, która mierzy 500km oraz 100km i kończy się w miejscu startu.

Malownicze krajobrazy, dzikie zwierzęta, samowystarczalność, biwaki pod gołym niebem, zmęczenie i przygoda, okraszone najwyższą pulą nagród-wszystko to przeżyjesz w trakcie Galicyjskiej wyprawy.

Nadchodzące wydarzenia:

Galicja Gravel Race

2022-07-29 /
2022-07-31

Głogów Małopolski

dystanse: 100 km, 500 km

gravel

wyścig

Cześć,

mamy ogromną przyjemność poinformować, że oficjalne zapisy na Galicja Gravel Race 2022 wystartowały.

https://b4sportonline.pl/galicja_gravel_race/zapisy_na_galicja_gravel_race_2022/4745

Jednocześnie informujemy, że oficjalnym współorganizatorem przyszłorocznej edycji są Nadleśnictwo Głogów, Lasy Państwowe, @centrumnatura oraz @nocnybórteam.

Przygotowaliśmy dla was 300 miejsc startowych, choć wolne pozostały ostatnie numery startowe. Jeśli nadal zastanawiasz się jeszcze, czy warto wziąć udział w galicyjskiej przygodzie, zapraszamy do zapoznania się z relacjami uczestników tegorocznej edycji.

Czy rekord trasy Radka Gołębiewskiego wynoszący 17:39h da się poprawić, czy trasa ulegnie zmianie, co nowego, jakie pakiety i nagrody?

Wszystkich kart odkryć jeszcze nie możemy, ale możemy zdradzić, że trasa będzie jeszcze szybsza, a trasa krótszego dystansu tj. 100km będzie miała formę jednej pętli po równie szybkich szutrostradach jak w tym roku. Na dystansie ultra będą 3 bufety z regionalnym przysmakami , a o dobre wspomnienia z trasy zadba profesjonalny fotograf.

Niezmiennie gwarantujemy fantastyczną regionalną kuchnie do syta, a o dobry nastrój w akompaniamencie gitary zadbają nasi partnerzy z lokalnych browarów.

Jeśli szukasz ultra gravelowej imprezy, gdzie trasa będzie wyzwaniem w dystansie, a nie w jej nieprzejezdności, chcesz się spotkać z podobnymi rowerowymi zapaleńcami, a przy okazji trafić w miejsce, gdzie organizator zadba, abyś kolejny raz zachwycił się prostotą kolarskiej przygody zapraszamy.

Z gravelowymi pozdrowieniami
Organizator Velo Galicja

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się