Giant Bike Race Rowerowe mistrzostwa Rabki 2023 logo

Giant Bike Race Rowerowe mistrzostwa Rabki 2023

https://www.facebook.com/giantbikerace

W niedzielę, 13 sierpnia 2023 roku w rabczańskim Parku Zdrojowym odbędzie się 7 edycja Dziecięcych zawodów Rowerowych Giant Bike Race. Do rywalizacji zapraszamy wszystkich młodych zawodników z całej Polski. Po raz pierwszy w zmaganiach wyłoniona będzie nagroda za klasyfikację generalną dla Najliczniejszego Przedszkola; Żłobka; Szkoły.
Będzie to siódma edycja zawodów rowerowych dla dzieci Giant Bike Race pod patronatem Burmistrza Miasta Rabki-Zdroju Leszka Świdra. Bazą startową będzie Park Zdrojowy, a dokładnie „Plac pod Grzybkiem”, gdzie umieszczony będzie start i meta dla naszych najmłodszych uczestników. Zawody rozegrane będą w 5 kategoriach ogólnych i dwóch specjalnych: Rowerek biegowy, koło 12 cali, koło 16 cali, koło 20 cali, koło 24 cele oraz rowery Trój-kołowe i przejazd paradny rowerów Retro. Zapisy będą przyjmowane w biurze zawodów od godziny 13.00, a start pierwszych uczestników przewidziany jest na godzinne 14.30.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc startowych Organizatorzy informują o możliwości wcześniejszych zapisów na zawody w Sklepie Sportowym Koperniak przy ul. Chopina D.H. Gazda/Galeria Handlowa Steskal oraz w Salonie rowerowym Kross przy ulicy Sądeckiej 25 w Rabce-Zdroju.

Organizatorem imprezy są: Sklepy Sportowe Koperniak, Rabczańskie Stowarzyszenie Rowerowe Cyklo-Rabka, Urząd Miejski Rabka-Zdrój, Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju, Rabczańska Spółdzielnia Socjalna „Dziewięćsił”, Salon i Serwis Rowerowy Kross - Rabka, Wypożyczalnia rowerów elektrycznych "wypozyczalniarabka.pl".

Organizatorzy

Aktualnie nie ma dodanych nadchodzących wydarzeń.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa