Gothica Trail, to rowerowe ultra po drogach i bezdrożach Pomorza Środkowego.

Gothica Trail może być wyścigiem z innymi zawodnikami, ale też wyprawą przygodową w towarzystwie przyjaciół, a to przez fakt, że szlak GT łączy w sobie piękne, niezwykłe, tajemnicze i historyczne miejsca ziemi dawnych Gotów i Germanów, aż po dzisiejsze czasy.

Chcesz uciec od zgiełku miasta? Zatopić się w leśnych ostojach dzikich zwierząt? Zapomnieć o codzienności i dać ponieść się drodze? Gothica Trail poprowadzi Cię tam.

Na szlaku spotkasz unikalne i klimatyczne miejsca widokowe, dziką, odludną przyrodę, perełki odległej i niedawnej historii, tajemnice hydrotechniczne, zagadki militarne. Więcej na naszej stronie internetowej - gothica-trail.pl

Trasa ma dystans ok 350-400 km i jest niekoniecznie płaska, o czym wielu już się przekonało. Dominują polne i leśne ścieżki oraz szutry, choć sporo jest asfaltu i dróg utwardzonych. Zdarzają się miejscami piaski i trudniejsze technicznie odcinki. Trasa jest dość wymagająca, ale jednocześnie przystępna dla debiutantów ultra przygód.

Jesteś gotowy zahartować swoje Serce? Ruszaj na szlak!

Nadchodzące wydarzenia:

Gothica Trail

2024-05-24 /
2024-05-27

Jarosławiec

dystanse: 160 km, 400 km, 600 km

gravel

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
zrzutka mobilna velomapa