Gothica Trail, to rowerowe ultra po drogach i bezdrożach Pomorza Środkowego.

Gothica Trail może być wyścigiem z innymi zawodnikami, ale też wyprawą przygodową w towarzystwie przyjaciół, a to przez fakt, że szlak GT łączy w sobie piękne, niezwykłe, tajemnicze i historyczne miejsca ziemi dawnych Gotów i Germanów, aż po dzisiejsze czasy.

Chcesz uciec od zgiełku miasta? Zatopić się w leśnych ostojach dzikich zwierząt? Zapomnieć o codzienności i dać ponieść się drodze? Gothica Trail poprowadzi Cię tam.

Na szlaku spotkasz unikalne i klimatyczne miejsca widokowe, dziką, odludną przyrodę, perełki odległej i niedawnej historii, tajemnice hydrotechniczne, zagadki militarne. Więcej na naszej stronie internetowej - gothica-trail.pl

Trasa ma dystans ok 350-400 km i jest niekoniecznie płaska, o czym wielu już się przekonało. Dominują polne i leśne ścieżki oraz szutry, choć sporo jest asfaltu i dróg utwardzonych. Zdarzają się miejscami piaski i trudniejsze technicznie odcinki. Trasa jest dość wymagająca, ale jednocześnie przystępna dla debiutantów ultra przygód.

Jesteś gotowy zahartować swoje Serce? Ruszaj na szlak!

Aktualnie nie ma dodanych nadchodzących wydarzeń.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa