Hołd dla Ani jest pierwszym w Polsce charytatywnym ultramaratonem kolarskim, który ma na celu upamiętnienie zmarłej 3.09.2020r. kolarki oraz dziennikarki Ani Karbowniczak. Nieznany sprawca potrącił samochodem rowerzystkę i zbiegł z miejsca zdarzenia. Kobieta w wyniku doznanych obrażeń zmarła. Jest to jeden z wielu wypadków na drodze, w którym ginie kierowca jednośladu, jednak przyczynił się do powstania wydarzenia „Hołd dla Ani”.

Druga, oficjalna edycja ultramararonu odbędzie się w dniach 16-18 września 2022r., z możliwością wyboru dystansu: 360 (Warszawa - Chodzież) lub 720 km (Warszawa - Chodzież - Warszawa).
Wszystkie środki z wpłat za udział w wydarzeniu są przeznaczane na wsparcie przyszłych poszkodowanych rowerzystów w wypadkach drogowych. Dlatego przy udziale Fundacji Ukryte Marzenia powstał Fundusz Pomocy Ofiarom Wypadków Kolarskich.

Zapisy są dostępne przez stronę: http://holddlaani.pl/

Aktualnie nie ma dodanych nadchodzących wydarzeń.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa