Trasa wyścigu w formie 67 kilometrowej pętli ze startem i metą w Krzesku – Majątku będzie prowadziła drogami gminnymi i powiatowymi o dobrej nawierzchni. Można pojechać na dowolnym rowerze. Dla zawodników jadących na rowerach o napędzie elektrycznym będzie oddzielna klasyfikacja. Wyścig będzie odbywał się w otwartym ruchu ulicznym.

Nadchodzące wydarzenia:

Jadziem Miśki!

2024-05-25 /
2024-05-25

Krzesk - Majątek

dystans: 67 km

szosa

Trasa wyścigu w formie 67 kilometrowej pętli ze startem i metą w Krzesku – Majątku będzie prowadziła drogami gminnymi i powiatowymi o dobrej nawierzchni asfaltowej. Do udziału zapraszamy zarówno kolarzy, jak i wszystkich miłośników rywalizacji rowerowej w każdym wieku. Można pojechać na dowolnym rowerze. Dla zawodników jadących na rowerach o napędzie elektrycznym będzie oddzielna klasyfikacja.
W ramach opłat startowych uczestnicy otrzymają: numery startowe wraz z chipem,
pakiet startowy (napój izotoniczny, żel, baton energetyczny, drobne upominki), pomiar czasu, bufet na trasie, oprawę foto-wideo, ciepły posiłek na mecie, pamiątkowy medal.

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa