Łańcucki Maraton Rowerowy Granicami Powiatu logo

Łańcucki Maraton Rowerowy Granicami Powiatu

http://www.ltc-lancut.pl/

Dystans dla nie których taki sobie 195 km, asfalty niezłe parę zmarszczek na trasie by nie zasnąć a jak tempo będzie i na kole to się zobaczy czy Rakszawskie Raki się nie zgarnie. Wójt Gminy Rakszawa Jacek Szubart ufundował dla zwycięzców kategorii pań i panów te wspaniałe raki. Pozostali Wójtowie ,Burmistrz Miasta Łańcuta i Starosta Łańcucki też przygotowali niezłe trofea, więc warto wpaść i kolejny raz przetestować nogę na dłuższym dystansie. To przecież początek lata więc nogę trzeba sprawdzić .

Nadchodzące wydarzenia:

Łańcucki Maraton Rowerowy Granicami Powiatu

2022-06-18 /
2022-06-18

Łańcut

dystans: 195 km

szosa

wyścig

Trasa przebiega w północnej części powiatu łańcuckiego na krańcach Puszczy Sandomierskiej. Kolarze przejeżdżać obok pięknych nowoczesnych obiektów sportowych w Białobrzegach, Rakszawie. Czarnej, Żołyni i Łańcucie. Jednak na Ziemi Łańcuckiej nie da się zapomnieć o historii, gdyż widoczne są znaki czasu Ordynacji Potockich. Z Powiatu Łańcuckiego pochodzą też wspaniali sportowcy m.in. ZOFIA TUROSZ, BARBARA WOJNAR -BARAN, WACŁAW NYCZ

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się