Rowerowy Maraton Elbląski to trasa dookoła dawnego województwa elbląskiego, które istniało w latach 1975 - 1998.

W roku 2022 impreza po trzech edycjach lokalnych wychodzi w ,,szeroki świat" i na ten maraton serdecznie zapraszamy z całej Polski adeptów turystyki kolarskiej w stylu ,,ultra", jak i starych ,,ultra" wyjadaczy - co na niejednym przystanku autobusowym spali - żeby wsparli początkujących w tej niełatwej odmianie kolarstwa.

Nadchodzące wydarzenia:

Maraton Elbląski

2022-05-28 /
2022-05-29

ELBLĄG

dystans: 444 km

szosa

wyścig

Rowerowy Maraton Elbląski to trasa dookoła dawnego województwa elbląskiego, które istniało w latach 1975 - 1998. Po dwóch pierwszych edycjach pod nazwą Maraton Dookoła Dawnego Województwa Elbląskiego (lata 2019 i 2020) nadszedł czas na uproszczenie i skrócenie nazwy do bardziej zrozumiałej.

Od roku 2021 jest to zatem po prostu Maraton Elbląski. W roku 2022 impreza wychodzi w ,,szeroki świat" i na ten maraton serdecznie zapraszamy z całej Polski adeptów turystyki kolarskiej w stylu ,,ultra", jak i starych ,,ultra" wyjadaczy - co na niejednym przystanku autobusowym spali - żeby wsparli początkujących w tej niełatwej odmianie kolarstwa.

Dystans 444 km. Limit czasu 24 godziny/1 doba

Opowieść maratonowa, regulamin i zapisy: https://marecki.home.pl/maraton-elblaski.html

Zapraszamy serdecznie!

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się