MH Automatyka Pomerania MTB Maraton

https://www.mtbpomerania.pl

MH Automatyka to cykl 8 imprez MTB rozgrywających się na terenie Województwa Pomorskiego. Do wyboru są dwa dystanse: SPEED około 30km oraz MEGA około 50-60km. Ostatnia edycja jest jednocześnie finałem Pucharu Polski. Większość imprez z tegorocznej edycji jest wpisana do kalendarza PZKOL umożliwiając start zawodnikom z licencją ELITY. Pula nagród, rozdawanych na finale cyklu, wynosi ponad 60.000zł.

Nadchodzące wydarzenia:

MH Automatyka Pomerania MTB Maraton Trąbki Wielkie

2022-07-10 /
2022-07-10

Trąbki Wielkie

dystanse: 30 km, 60 km

mtb

wyścig

MH Automatyka Pomerania MTB Maraton w Trąbkach Wielkich to trasa dla koneserów - przy obfitych opadach deszczu zamienia się w błotną lawinę. Pomimo braku większych podjazdów oraz trudnych zjazdów jej piaszczyste lub błotniste podłoże daje się we znaki nawet najlepszym kolarzom.

Trasy
mapy i pliki GPX

MH Automatyka Pomerania MTB Maraton Pelplin

2022-09-07 /
2022-09-07

Pelplin - Rajkowski Młyn

dystanse: 30 km, 60 km

mtb

wyścig

Letnia edycja MH Automatyka Pomerania MTB Maraton w Pelplinie to idealne miejsce na uzbieranie punktów do klasyfikacji generalnej cyklu. Trasa szybka, nieco singlowa i przyjemna. Dodatkowo ulokowanie bazy przy przystani kajakowej w Rajkowskim Młynie pozwala na idealny letni wypoczynek całej rodzinie.

Trasy
mapy i pliki GPX

MH Automatyka Pomerania MTB Maraton Finałowa Gdańsk

2022-09-28 /
2022-09-28

Gdańsk

dystanse: 25 km, 50 km

mtb

wyścig

To już ostatnia i zarazem finałowa edycja MH Automatyka Pomerania MTB Maraton. Trasa bez wątpienia najtrudniejsza, w 100% rozgrywana w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, który jest naszpikowany licznymi singlami, sztywnymi podjazdami i ostrymi zjazdami. To także finał Pucharu Polski XCM. Podczas tej imprezy, dla zwycięzców klasyfikacji generalnej, organizator rozda nagrody rzeczowe i finansowe o łącznej wartości ponad 60.000zł.

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się