Najbardziej prestiżowy w Polsce etapowy 3 dniowy wyścig kolarski dla amatorów zrealizowany w formule PRO, każdy dzień to inne miejsce startu, a wyznaczone trasy prowadzą po przepięknych terenach Podhala i Spiszu wokół Nowego Targu.

Ten profil nie jest zarządzany przez organizatora imprezy. Jesteś organizatorem? Skontaktuj się z nami aby uzyskać dostęp do tego profilu.

Nadchodzące wydarzenia:

Nowy Targ Road Challenge

2022-07-15 /
2022-07-17

Nowy Targ

szosa

wyścig

Jeśli chcecie poczuć namiastkę prawdziwego TOURu to nie może Was zabraknąć na starcie najlepszego wyścigu etapowego w Polsce dla amatorów. Malownicze i wymagające trasy, pełny suport techniczny i bufetowy, wspaniałe zdjęcia i atrakcyjne nagrody.
Każdy etap startuje z innej miejscowości, a wszystko kręci się wokół Stolicy Podhala Miasta Nowy Targ.
Kobiety jadą swój wyścig startując kilka minut za mężczyznami, co pozwoli wyłonić najlepsze z Was!
Zaczynamy od górskiej czasówki, a następnie dwa kolejne etapy ze startu wspólnego, z których II etap kończy się na podjeździe preferując prawdziwych górali, a ostatni III etap mimo pofałdowanej trasy pozwoli wyłonić najszybszego zawodnika na płaskim finiszu. Co roku wyścig przyciąga najlepszych kolarzy z Polski, co przekłada się na najwyższy poziom sportowy i organizacyjny dzięki sprawdzonej ekipie Tatra Cycling Events.
https://www.facebook.com/events/409221364232096

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się