Szanowni Państwo, Nasza propozycja to organizacja wyścigu szosowego w terminie 14-15 maja 2022 roku.
Jak to widzimy?
Start oraz miasteczko zawodów i dekoracje w Rynku, meta na Zniesieniu
I dzień: czasówka pod górę, start Rynek Przemyśl, meta na Zniesieniu
II dzień: Klasyczny Wyścig po Pogórzu Przemyskim
Trasa (inspirowana II etapem Tour de Pologne 2021 Zamość – Przemyśl) będzie przebiegać przez Hermanowice, Sólcę, Hyb, Kalwarię Pacławską (premia górska), Rybotycze, Grąziową, Hotel Arłamów (premia górska) Gruszową (premia górska), Fredropol (premia lotna), Darowice, Hermanowice, Zniesienie – meta.
Długość trasy to +/- 110 km oraz ponad 1700 metrów przewyższenia
Planowana frekwencja od 200 do 500 osób
Idea wyścigu
Nadrzędnym celem każdego wyścigu jest wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Nam jednak zależy na czymś więcej, chcemy przez wyścig PRZEMYŚL TOUR pokazać niezwykłą urodę Pogórza Przemyskiego oraz przekonać środowisko kolarskie, że jest to świetny region do treningów, zgrupowań, obozów sportowych czy turystycznych eskapad. Bardzo byśmy chcieli żeby ta impreza na dobre wpisała się do kalendarza i serc kolarzy amatorów. Zależy nam na uzupełnieniu oferty imprez rowerowych w mieście gdzie od lat organizowało się Maraton MTB ” Twierdza Przemyśl” , zawody rodzinne Family Cup, czy niezwykle widowiskowy BIKE TOWN.

Aktualnie nie ma dodanych nadchodzących wydarzeń.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się