Już po raz trzeci każdy z Was może wziąć udział w „PSYCHOPORANKU 24h” z BIKE EXPO Narodowy Team, ale przede wszystkim wesprzeć akcję charytatywną "kręcimy charytatywnie vol. 2". Jak ostatnio znajdziemy darczyńców, którzy zapłacą za każdy przejechany przez Was kilometr, a Wy będziecie mogli wykręcić swoje "życiówki" na szczytny cel. Indywidualnie i teamowo. Być może nawet z podziałem na kategorie rowerów. Za pieniądze od sponsorów, w drodze konkursu znowu zakupimy kaski i oświetlenie rowerowe dla dzieci z domów dziecka. Aby były bezpieczniejsze na drodze.

Od godz. 6:00 w dniu 23 lipca 2022 roku na słynnych warszawskich Gassach, przez 24h non stop, w sztafetowych ustawkach będziemy kręcić rowerowe kilometry.
Znany już w środowisku kolarskim „PSYCHOPORANEK 24h” wystartuje spod AIRBIKE Wilanów i pojedzie na pierwszą pętlę ok. 30 km w stronę Cieciszewa. Jazda będzie trwać non stop przez 24 godziny, a jeżdżące grupy będą się zmieniać mniej więcej co godzinę w punkcie zmian zlokalizowanym przy mostku w Obórki 3.
Startować można na dowolnym rowerze, i dowolnej trasie od bazy, a grupy będą dzielone na rowery szosowe i mtb, czy elektryczne. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w szczytnej akcji jest zainstalowanie i uruchomienie przed startem aplikacji STRAVA lub innej i wysłanie screenu na adres: [email protected] z widocznym imieniem i nazwiskiem lub nickiem, godziną jazdy (pomiędzy 6.00 a 6.00) oraz minimum jednym przejazdem przez bazę w Obórki 3.
Nieodzowne jest przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i regulaminu. Zapraszamy również całe teamy do zgłoszeń drużynowych. Wszystkie Zośki, Ośki, Dziewczyny Ministry, Grupetto, Szemrane Ustawki, AM Cycling, NaOsi MyBike, Szoszy, PSE, Szybkie Środy, Wolne Poniedziałki, Kiepskie Kadry itd...
Nie ma limitu ilości zmian. W przypadku dużych grup będą one dzielone na 16 osobowe peletony.

Partnerami akcji są:
BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy
AIRBIKE
Fundacja Góry Przenosić
Lang Team
TUR deTUR - partner medialny
Czesław Lang - ambasador akcji
Piotr Zelt - ambasador akcji

Aktualnie nie ma dodanych nadchodzących wydarzeń.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa