Rekreacyjny rajd rowerowy przepiękną doliną Dunajca ukazujący piękno rzeki i okolicznych gór: Pienin, Gorców i Beskidu Wyspowego. Krościenko n.D. Czeka!

Ten profil nie jest zarządzany przez organizatora imprezy. Jesteś organizatorem? Skontaktuj się z nami aby uzyskać dostęp do tego profilu.

Nadchodzące wydarzenia:

Rajd Doliną Dunajca

2022-05-07

Krościenko nad Dunajcem

dystanse: 60 km, 130 km

szosa

rekreacja

Lubisz piękną przyrodę, kipiącą zieleń, kwitnące sady, piękne widoki i stoki gór odbijające się w tafli wartkiego Dunajca? Wszystko to i wspaniała przygoda czeka na Ciebie podczas naszego rowerowego Rajdu Doliną Dunajca. Ty jedź i rozkoszuj się każdą chwilą, a my zadbamy o resztę: bufety, oznakowanie tras, pomoc techniczną i przyjacielską atmosferę w naszym miasteczku w pięknym Krościenku nad Dunajcem. Do wyboru jeden z dwóch dystansów: Fun- 60-70km i Pro -ponad 130km. Jedziesz dla przyjemności, dla siebie i ze swoimi znajomymi. Jeśli chcesz możesz sprawdzić się na wyznaczonych odcinkach, wszystko zależy od Ciebie!

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.