Jesteśmy rowerowymi pasjonatami. Uwielbiamy jeździć na rowerach i zachęcamy do tego innych. Działamy na rzecz rozwoju infrastruktury i turystyki rowerowej w gminie Czernichów. Promujemy walory przyrodnicze i kulturowe naszej gminy. Organizując różne akcje i wydarzenia integrujemy społeczność lokalną.

https://www.facebook.com/RowerowyCzernichow
https://www.youtube.com/channel/UCmHYjNs1dNsmQjL9tU-Wa-w

Nadchodzące wydarzenia:

Rodzinny Rajd Rowerowy 2022

2022-06-12

Czernichów/Liszki

inne

rekreacja

Zapraszamy Was na nasze cykliczne wydarzenie, Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 12 czerwca 2022 roku.

Jak co roku w trakcie rajdu będzie można odwiedzić kilkanaście punktów w gminie Czernichów i Liszki, w których na uczestników będą czekać liczne atrakcje. Uczestnicy sami decydują które punkty odwiedzą, jak długo tam będą i jaką trasą do nich dotrą. Jak zawsze przydatna będzie nasza mapa: https://rowerowyczernichow.pl/mapa/

Można jechać solo, w parach, w grupie przyjaciół lub z rodziną. Można odwiedzić wszystkie punkty albo spędzić cały dzień w jednym wybranym. Można dopasować format rajdu do własnych preferencji. To czyni nasz rajd wyjątkowym!

W trakcie rajdu odbędzie się gra terenowa, do udziału w której potrzebna będzie aplikacja W każdym punkcie rajdu będzie umieszczony kod QR. Skanując kod QR potwierdza się odwiedzenie danego punktu rajdu oraz odpowiada na pytania z nim związane. Celem gry jest zebranie jak największej liczby punktów w aplikacji, które przyznawane są za odwiedzenie punktów rajdu oraz poprawność i szybkość odpowiedzi na pytania. Dla osób, które zdobędą najwięcej punktów w aplikacji w czasie trwania rajdu przewidziane są nagrody.

Tak wyglądał rajd w 2021 roku: https://rowerowyczernichow.pl/rodzinny-rajd-rowerowy-2021/ i rok wcześniej: https://rowerowyczernichow.pl/zwiedzamy-gmine-czernichow-na-rowerze/

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się