Suwalskie Tropy Race logo

Suwalskie Tropy Race

https://suwalskietropy.pl/

STR to długodystansowe zawody gravel/ mtb po najpiękniejszych drogach Suwalszczyzny i Pojezierza Ełckiego. To prawdziwa bikepackingowa wyrypa w dzikim kawałku Polski na dystansach: 200 km, 350 km, 500 km.

Planując trasy kierowaliśmy się chęcią pokazania Wam tego co najlepsze w tym północno – wschodnim zakątku kraju. Nie zabraknie zatem jezior, wijących się leniwie rzek, lasów i pagórkowatych krajobrazów z widokami po horyzont.

Jednocześnie staraliśmy się poprowadzić trasy tak by wiodły głównie po dobrych szutrach, ubitych leśnych traktach i dobrych ścieżkach. W końcu jazda ma być czystą przyjemnością!

Zapraszamy na drugą edycję Suwalskie Tropy Race.
Poznaj innych ludzi z pasją i daj się ponieść przygodzie!

Nadchodzące wydarzenia:

Suwalskie Tropy Race

2023-07-22 /
2023-07-24

Suwałki, Folwark Hutta

dystanse: 200 km, 350 km

gravel

wyścig

Suwalskie Tropy Race - bikepackingowa przygoda rowerowa po malowniczych szutrach Suwalszczyzny. Do wyboru trasy 200 km i 350 km. Dla ścigantów, dla podróżników, dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z dłuższym dystansem. Dla ludzi z pasją!

Trasy wiodą głównie po dobrych szutrach, ubitych leśnych traktach i ścieżkach – w końcu jazda ma być czystą przyjemnością! Pokażemy Wam najpiękniejsze zakątki tej części kraju, gdzie czekać na was będą pagórkowate przestrzenie, jeziora, wijące się leniwie rzeki i dzika przyroda. Na trasach m.in.:
- pagóry Suwalskiego Parku Krajobrazowego
- pustkowia wzdłuż granicy litewskiej,
- lasy Puszczy Augustowskiej
- przejazdy wzdłuż Czarnej Hańczy i Kanału Augustowskiego
- perła regionu - jez. Wigry

Zapraszamy na 3. edycję, zapisy trwają! www.suwalskie.tropy.net

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się