Piękne widokowe trasy do przejechania na gravelu, choć czasem z nutką przygody, eksploracja nowych miejsc, także rozkosz lokalnych kulinariów na mecie i niezapomniana atmosfera po zawodach.

Limit czasu, zwłaszcza na krótkim dystansie, dobrany będzie tak, byś mogła lub mógł spokojnie dojechać do mety, nawet jeśli to Twoje pierwsze zawody w życiu, a Twój gravel nie ma jeszcze ran zadanych kamieniami, gałęziami i błotem. Za to bardziej ambitni i doświadczeni zawodnicy z pewnością nie dojadą na metę w dobrym stanie – 150+ km po górach czy niemal 200 km po pojezierzach potrafi naprawdę złomotać nawet najmocniejszych. Dla obu dystansów będziemy prowadzić klasyfikację generalną cyklu, a na koniec nagradzać najszybszych.

Poza ściganiem i samą trasę bardzo ważne jest dla nas także to, co będzie po jeżdżeniu. Możliwość integracji gravelowej społeczności jest u nas równie istotna. Planując przyjazd na nasze trasy – zarezerwuj więc wystarczająco dużo czasu po zawodach i zabierz swoich kumpli, przyjaciół, rodzinę. Liczymy mocno na Waszą obecność oraz wspaniałą atmosferę podczas Fajrantu, tradycyjnej już imprezy po dotarciu na metę. Serwowane jedzenie i napoje oraz miejsca, w których planujemy je serwować będą naprawdę wyjątkowe! A i dekoracje nieco będą różniły się od tych z maratonów MTB czy z szosy. Mamy nadzieję, że zamiast poważnych min, niezawodnie wzbudzimy nieco śmiechu.

W skrócie Szuter Master to:

- sprawdzone, jezdne gravelowe trasy w pięknych zakątkach Polski,
- dobrze zaopatrzone bufety na trasie,
- możliwość śledzenia zawodów online dzięki nadajnikom GPS,
- Fajrant – niezwykła uczta regionalnej kuchni dla wszystkich, którzy dotrą do mety, a także ekip wspierających
- najlepsze smaki z lokalnych kraftowych browarów,
- najlepsza integracja w w gravelowym świecie,
- czysty rower w drodze do domu 🙂

Nadchodzące wydarzenia:

Bieszczady | Szuter Master

2024-09-14

Polańczyk

dystanse: 75 km, 180 km

gravel

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa