Najbardziej kultowy wyścig kolarski dla amatorów, z pięknymi panoramami Tatr, poprowadzony po piekielnie ciężkich trasach, a nasze hasło #HARDasHELL jest jak najbardziej na miejscu, ale nasza ekipa TCE zadba, abyście czuli się jak w Niebie!

Ten profil nie jest zarządzany przez organizatora imprezy. Jesteś organizatorem? Skontaktuj się z nami aby uzyskać dostęp do tego profilu.

Nadchodzące wydarzenia:

Tatra Road Race

2022-09-10

Zakopane

dystanse: 58 km, 123 km

szosa

wyścig

Małopolska Tatra Road Race to najtrudniejszy, a zarazem najpiękniejszy wyścig szosowy dla amatorów w Polsce. Dla wielu kolarzy jest to kulminacyjny punkt w kalendarzu, którzy czekają, aby zmierzyć się z piekielną trasą jaką dla nich wytyczyliśmy po malowniczych trasach Podhala z pięknymi widokami na Tatry.

Lokalizacja startu i mety w Kościelisku zapewni niezapomnianą oprawę i wspaniałą atmosferę miasteczka wyścigowego, które jest idealnym miejscem do nawiązania nowych znajomości i spotkania starych przyjaciół.

Jak zwykle możecie wybrać jeden z dwóch dystansów:
- ciężki HARD to 58,4km i ponad 1700m przewyższenia,
- piekielny HELL to 123,8km z przewyższeniem ponad 3400m!

Wiemy, że jest ciężko, dlatego jak zwykle możecie liczyć na najlepszy bufet na Bachledówce, pomoc techniczną na trasie oraz profesjonalne zabezpieczenie techniczne i medyczne podczas rywalizacji, a na mecie gorące przyjęcie i atrakcyjne nagrody nie tylko dla zwycięzców.

Po pokonaniu trasy będziecie mogli przekonać się dlaczego naszym hasłem przewodnim jest HARDasHELL!

https://www.facebook.com/events/172153821796021

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się