Cykl wydarzeń "Velo Baltic" organizowanych przez Fundację Promowania Sportu, na czele której stoi 7x krotny Mistrz Polski, V-ice Mistrz Europy, 4-ty zawodnik Mistrzostw Świata - najlepszy i najbardziej utytułowany kolarz szosowy z Pomorza Zachodniego - Jarosław Marycz

Nadchodzące wydarzenia:

Gravelowy Maraton i Wyścig Pojezierza Drawskiego

2022-06-25 /
2022-06-25

Popielewo (Połczyn Zdrój)

dystanse: 33 km, 120 km, 190 km

gravel

wyścig

rekreacja

Gravelowy Maraton w formie rajdu przez Pojezierze Drawskie to całodniowy wypad na rowerze, piękne widoki wzgórz morenowych, jeziora i mnóstwo rzek na trasie. Na trasie 3 punkty żywnościowe na najdłuższym dystansie. Startujemy o świcie, by przybyć na metę wraz z zachodem słońca. Zapraszamy wszystkich miłośników 2-kółek na rozpoczęcie wakacji, do uzdrowiskowego Połczyna Zdroju i rozkoszowania się pięknem natury.
Tego samego dnia, odbędzie się również wyścig gravelowy po trasie Drawskiego Parku Krajobrazowego, wymagająca, urozmaicona ale przede wszystkim pięknie położona ponad 30km trasa z pewnością pozostanie na długo w pamięci.
Gravel znaczy żwir, tego dnia z pewnością go nie zabraknie pod kołami.

Trasy
mapy i pliki GPX

Velo Baltic - Połczyn-Zdrój

2022-06-26

Połczyn-Zdrój

dystanse: 16 km, 64 km

szosa

wyścig

Przepiękna, malownicza i bardzo wymagająca technicznie trasa. Zakręty i ciągły rollercoaster góra/dół rodem z belgijskich klasyków wraz z wąskimi leśnymi dróżkami gwarantują nam prawdziwe kolarskie ściganie!

Kto zdobędzie Połczyn-Zdrój?

Trasy
mapy i pliki GPX

Velo Baltic - Tour De Koszalin

2022-09-10

Koszalin

dystanse: 13 km, 63 km

szosa

wyścig

Spektakularna, interwałowa trasa z podjazdem pod słynną Górę Chełmska, na której zlokalizowana będzie górska premia. Długi, bo aż 4 kilometrowy szybki zjazd i następnie, równie ciężki powrót do Koszalina. Widowisko gwarantowane!

Trasy
mapy i pliki GPX

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się