Oto niezwykłe wydarzenie, jakim będzie 800 kilometrowa podróż 🚲 wzdłuż rzeki Warty ♒
✅ Start: 13.08.2022 🌞
✅ Gdzie: Źródło rzeki Warty ⛲ ➡ Zawiercie-Kromołów
✅ Trasa: ok. 810 km ✨
✅ Meta: Ujście Warty do Odry 🌊 ➡ Kostrzyn nad Odrą
✅ Limit: max. 130 godzin ⏳

Wasza przygoda rozpocznie się na Śląsku w Kromołowie, obok kapliczki św. Jana Nepomucena⛪, gdzie bije źródło rzeki Warty⛲. Ślad prowadzić Was będzie przez większość trasy dosłownie tuż obok rzeki ♒ tak byście poznali jej uroki od podszewki 😉
Jedno możemy obiecać, każdy asfalt będziecie traktować jak nagrodę 🏆 bo łącznie na trasie będzie go tylko niecałe 20%. W zamian aż po horyzont 🏜 będą się ciągnąć szutrowe 🚲 autostrady ale nie zabraknie też piaszczystych ścieżek ⛱.
W końcu to Przygodowy Ultramaraton Rowerowy.
Dla miłośników spania 🛏🌙 tuż przy trasie będzie to wymarzona impreza, bo wzdłuż Warty jest ponad 💯 altanek ⛩ , nierzadko z 🚻 i miejscem na 🔥.
A kiedy już dotrzecie do samiutkiego ujścia Warty to każdy z Was będzie chciał nie jedno zdjęcie 📸, a aż trzy - z 🔻🔺, z 0️⃣ i z 🇵🇱.
Na mecie w Kostrzynie nad Odrą, czekać na Was będzie medal 🎖, koszulka finishera 👕 oraz atrakcja 🎁, jakiej nie znajdziecie na żadnym innym ultra.

❗ Zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3jNtBwx 🙂

Gotowi na przygodę, której nie zapomnicie, a może nawet i pokochacie ⁉

Aktualnie nie ma dodanych nadchodzących wydarzeń.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa