Wyścig by Tomasz Marczyński logo

Wyścig by Tomasz Marczyński

http://wyscig.cc/

Całe swoje rowerowe doświadczenie zebrałem w cyklu imprez, które łączą rywalizację z popularyzacją piękna mojej ukochanej dyscypliny, kolarstwa.

Zapraszam Was do Małopolski na trzy wyjątkowe kolarskie Wyścigi, w których odnajdziecie sportowe emocje, pełną pasji atmosferę i różnorodność krajobrazów naszego regionu.

💪Zaczynamy od mocnego uderzenia i nowej lokalizacji - już 11 czerwca spotkamy się w Wadowicach na zupełnie nowej imprezie 1-dniowej.
💪6 sierpnia wracamy do Starego Sącza pod Przehybę, jednak i tutaj nie zabraknie zmian - przygotowujemy dla Was wydłużoną, jeszcze ciekawszą trasę!
💪30 września kończymy sezon w naszych rodzimych rejonach, ale i tutaj czeka na Was coś specjalnego. W miejsce jednodniowej imprezy w Niepołomicach w sezonie 2022 zapraszamy Was na dwa dni ścigania! Najpierw ruszymy na trasę prologu w Wieliczce, a 1 października klasycznie ruszy rywalizacja w Niepołomicach...ale na zmodyfikowanej trasie!😎😎

Tomasz Marczyński

Aktualnie nie ma dodanych nadchodzących wydarzeń.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa