Kasina Bike Park

atrakcja
Kasina Wielka 672, 34-741 Mszana Dolna
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Kasina Bike Park to miejsce dla fanów naprawdę mocnych wrażeń i zarazem największy park rowerowy w Polsce! Bike Park znajduje się na terenie stacji narciarskiej Kasina Ski&Bike Park, w województwie małopolskim. Bike Park posiada 9 zróżnicowanych tras, które w sumie dają 17 km ostrej jazdy dla wprawionych rowerzystów! W skład parku wchodzi również trasa DH Cup czyli typowa trasa downhillowa, na której wielokrotnie odbywały się zawody Pucharu Polski, a także Mistrzostwa Polski w Downhillu.

Na terenie Parku znajdziemy także wypożyczalnię rowerów czołowych producentów, myjkę, restaurację i szkołę rowerową, gdzie pod okiem czołowych polskich zawodników można doszkalać swoje umiejętności. Kasina to prawdziwa mekka downhillowców, nigdzie tak jak tu nie „polecisz piecem”!

Kasina Bike Park zlokalizowany jest na szczycie Śnieżnicy, dlatego wysokość nieco ponad 1000 m n.p.m. zapewnia niesamowite widoki. Riderzy do wyboru mają aż 9 różnych tras. Każda z nich charakteryzuje się odpowiednim poziomem trudności. Znajdziesz tutaj trasy zielone, niebieskie, czerwone, a nawet czarną, na której skocznie wymuszają lot od 5 do 25 metrów!

www.parkirowerowe.pl

Szlaki rowerowe w pobliżu

zrzutka mobilna velomapa