Hotel Borowik

nocleg
Certyfikat MPR
Poprzeczna 13, 56-300 Milicz
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Dolina Baryczy to największy park krajobrazowy w Polsce, a w samym jej sercu znajduje się Hotel Borowik. Hotel jest położony nieco na uboczu miasta, co z jednej strony oznacza komfortowe warunki do wyciszenia i wypoczynku w leśnym otoczeniu, a z drugiej – daje dostęp do wielu atrakcji Doliny Baryczy w zasięgu spaceru czy przejażdżki rowerowej. Oznakowane szlaki rowerowe, w tym ścieżka rowerowa śladami dawnej wąskotorówki, a także inne miejsca do zwiedzania na Kolorowym Szlaku Karpia znajdziemy w bardzo bliskim sąsiedztwie Hotelu Borowik.

Hotel Borowik jest zlokalizowany na terenie dawnego ośrodka rekreacyjnego, wszystko jest tu świeżo wyremontowane i pięknie odnowione. Hotel Borowik oferuje noclegi w komfortowo wyposażonych 18 pokojach z łazienkami, 3 apartamentach jak i miejsca dla kamperów na polu kempingowym. Każdy pokój wyposażony jest w dostęp do internetu (Wi-Fi), aneks kawowy z czajnikiem i lodówką lub aneks kuchenny, oraz prywatną łazienkę. Goście mogą zamówić dodatkowo śniadania. Do dyspozycji Gości jest spory teren ośrodka wraz z basenem i miejscem do grillowania oraz na ognisko. Z każdego pokoju jest widok na las.

Gospodarze Hotelu Borowik dokładają wszelkich starań, aby Goście mieli jak najlepsze warunki pobytu i wspaniale spędzili czas. Po wycieczkach rowerowych można skorzystać z kąpieliska czy oferty spływów kajakowych w pobliżu.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- Parking rowerowy ze stojakami
- Bezpieczny garaż do przechowywania rowerów
- Możliwość naprawy roweru – dostępne narzędzia
- Aktualne informacje o szlakach rowerowych, atrakcjach i wydarzeniach w okolicy

Obiekt posiada certyfikat MPR wydany przez Dolnośląską Krainę Rowerową.

e-mail: [email protected]
nasz profil na FB: https://www.facebook.com/Hotel-Borowik-111200766963639/

Szlaki rowerowe w pobliżu