Zakątek nad Strugą “U Małgosi"

nocleg
Połom 2/2, 19-411 Połom
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Zakątek nad Strugą "U Małgosi" położony jest w samym sercu Mazur. Przyciąga to do niego jednak nie tylko miłośników bliskości natury i relaksu, ale także świetnej zabawy. Na miejscu czeka na Ciebie szereg rewelacyjnych atrakcji, pozwalających na nabranie sił w czasie przerwy w rowerowej wyprawie.

Do dyspozycji gości są takie przyjemności i rozrywki jak m.in.:
- ruska balia z hydromasażem,
- sauna,
- spływy kajakowe,
- ogrzewana sala biesiadna,
- sklep spożywczy w pobliżu.

Zależnie od Twoich wymagań, skorzystać tam możesz zarówno z w pełni wyposażonego pola namiotowego, jak i tradycyjnego noclegu. Oba rozwiązania natomiast na pewno Cię nie rozczarują i zapewnią wypoczynek na najwyższym poziomie.

Co więcej, na miejscu jest możliwość organizacji wydarzeń specjalnych, takich jak wieczory panieńskie i kawalerskie czy imprezy integracyjne. Czas w tym miejscu może więc spędzić wspólnie nawet większa grupa miłośników jednośladów.

Zakątek nad Strugą "U Małgosi" położony jest tuż nad rzeką Łaźna Struga, nieco ponad 20 km od Ełku. W jego okolicy jest wiele przepięknych zbiorników wodnych, m.in.: Jezioro Juskie, Jezioro Krzywe, Jezioro Świętajno, Jezioro Zawadzkie.

Między nimi wszystkimi wytyczone są wygodne i płaskie drogi, idealnie nadające się do wypraw rowerowych. Fani jednośladów mogą zatrzymać się „U Małgosi” na jedną noc, podróżując po tej urokliwej krainie lub potraktować to miejsce niczym idealnie położony punkt wypadowy.

Na miejscu znajdą miejsce do bezpiecznego przechowywania swoich jednośladów, a nawet narzędzia naprawcze. Co więcej, mili właściciele znają całą okolicę jak własną kieszeń. Służą więc dobrą radą w kwestii organizacji wyjazdów, a także dysponują przydatnymi mapami regionu i nie tylko.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- możliwość noclegu na jedną dobę,
- miejsce do bezpiecznego przechowywania rowerów,
- sprzęt naprawczy,
- informacje na temat szlaków, mapy regionu.

Szlaki rowerowe w pobliżu

zrzutka mobilna velomapa