Willa Zameczek

nocleg
ul. Konopnickiej 1, 57-320 Polanica-Zdrój
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Willa Zameczek położona jest w samym sercu malowniczej Polanicy-Zdrój. Tereny te z pewnością nie są obce miłośnikom Gór Stołowych oraz turystyki górskiej. Często odwiedzane są przez piechurów, ale i rowerzystów, doceniających wyzwania i przepiękne widoki.

W okolicy Willi nie brak szlaków rowerowych oraz tras sprzyjających jednośladom. Dzięki temu miejsce to może być zarówno bazą wypadową, jak i miejscem na regenerację, podczas dłuższej podróży. W obu przypadkach natomiast znajdziesz tam wszystko, czego tylko zapragniesz.

W bliskiej okolicy obiektu również czeka na Ciebie wiele atrakcji. Nie brak tam przyjemnych, nieoznaczonych tras, świetnie nadających się do podróży rowerowych. Będąc w okolicy, odwiedź koniecznie m.in. Błędne Skały, czyli ikonę Gór Stołowych.

Tuż obok Willi Zameczek przebiega Trasa Góry Stołowe - Cyklotrasa 4020. Ma ona 126 km długości, więc pobyt w tym miejscu może stanowić dla Ciebie idealną okazję do wypoczynku i regeneracji sił. Ponadto nieco dalej czeka też na Ciebie szereg krótszych, choć równie niesamowitych szlaków, wiodących m.in. przez Park Krajobrazowy Gór Sowich i Park Krajobrazowy Sudetów Wałbrzyskich.

Zrelaksuj się i wypocznij w komfortowych pokojach oraz apartamentach. Nabierz sił przed wyjazdem na szlak rowerowy, korzystając ze znajdujących się na miejscu saun i gabinetów odnowy biologicznej.

Jeśli podróżujecie większą grupą lub chcecie zorganizować spotkanie z innymi miłośnikami jednośladów, to doskonale się składa. Willa Zameczek dysponuje funkcjonalnymi salami konferencyjnymi. Bez problemu możecie ustalić w nich plan bieżącego wyjazdu czy harmonogram wyjazdów na cały sezon.

Willa Zameczek oferuje swoim gościom noclegi w:
- pokojach jednoosobowych,
- pokojach dwuosobowych,
- studiach (4-osobowe),
- apartamentach (2-osobowe),
- pokojach typu „de lux”.

Cena za nocleg, wraz ze śniadaniem, zależy od liczby osób oraz wybranego pokoju. Dłuższy pobyt, powyżej 7 dób, wiąże się też z atrakcyjniejszymi stawkami.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- miejsce do pozostawienia rowerów,
- monitorowany parking,
- szlaki rowerowe w pobliżu.

Szlaki rowerowe w pobliżu

zrzutka mobilna velomapa