Przehyba

Długość: 11.7 km
Średnie nachylenie: 6.9 %
Maksymalne nachylenie na 100m: 22.7 %
Przewyższenie: 813 m
Maksymalna wysokość: 1149 m n.p.m.
Minimalna wysokość: 336 m n.p.m.
Punkty trudności: 822

Zdobyłeś/zdobyłaś już ten podjazd? Podziel się swoją opinią.

Zdjęcia użytkowników

dodaj swoje zdjęcie

Przehyba to podjazd rowerowy o długości 11.7 km i przewyższeniu 813 m. Najwyższy punkt podjazdu znajduje się na wysokości 1149 m n.p.m. Średnie nachylenie podjazdu wynosi 6.9 %. Punktacja trudności (Cotacol) to 822 punktów.

Opinie użytkowników

Dodaj swoją opinie
 • Podjazd zaczyna się dosyć łagodnie i biegnie przez tereny zabudowy jednorodzinnej. Przez pierwsze 6km nachylenie oscyluje wokół 5%. Im dalej w las, tym stromiej. Druga połowa to przeważnie nachylenie rzędu 10% i więcej. Góra rzadko daje odetchnąć. Asfalt całkiem niezły, syfu na drodze nie spotkałem. Niestety cały podjazd w lesie, więc żeby nacieszyć się widokami trzeba wjechać na sam szczyt. Na szczycie, około 300m przed schroniskiem, kończy się asfalt i zaczyna szutr. Spokojnie do objechania na szosie. U góry bajeczne widoki, zwłaszcza z ławeczki z tyłu schroniska :) Na zjeździe uwaga na pieszych. Na stromych sekcjach rower bardzo łatwo się rozpędza. Przed wjazdem do lasu jest ograniczenie prędkości do 30km/h :)
  ogólna ocena: 4
  trudność: 4
  stan nawierzchni: 5
  ruch samochodów: mały
  widoki/krajobraz: 2

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa