Liswarciański Szlak Rowerowy

Długość: 107.0 km

Suma podjazdów: 421 m

Suma zjazdów: 540 m

Maksymalna wysokość: 351 m n.p.m.

Minimalna wysokość: 188 m n.p.m.

Zdjęcia użytkowników

dodaj swoje zdjęcie
Liswarciański Szlak Rowerowy
Liswarciański Szlak Rowerowy
Liswarciański Szlak Rowerowy
Liswarciański Szlak Rowerowy
Liswarciański Szlak Rowerowy

Liswarciański Szlak Rowerowy to szlak rowerowy o długości 107.0 km. Podczas trasy rowerzyści pokonają 421 m podjazdów i 540 m zjazdów. Najwyższy punkt szlaku jest na wysokości 351.0 m n.p.m.

Inne szlaki w pobliżu

Opinie użytkowników (1)

 • Przejechałem cały szlak we wrześniu 2021. Nie miałem wygórowanych oczekiwań ale i tak solidnie się rozczarowałem. Przede wszystkim pod kątem krajobrazowym szlak jest słaby, jedzie się w większości przez paskudne wioski i mało ciekawe tereny między nimi. Rzeki jak na lekarstwo, ciekawszych widoków również. W sumie najbardziej podobała mi się trasa poza szlakiem gdy wracałem do punktu startu: na odcinku Władysławów-Ostrowy nad Okszą-Nowa Wieś i potem w okolicach Czarnego Lasu (już na pd od Częstochowy). Podsumowując, można zrobić 100km trasę w dowolnym miejscu w centralnej Polsce i będzie tak samo (nie)atrakcyjna. PS. Trzeba przyznać, że szlak jest dość dobrze oznaczony, okazjonalnie pojawiają się miejsca do odpoczynku, z zaopatrzeniem w wiejskich sklepach nie ma problemu

  ogólna ocena:
  trudność: 1
  stan nawierzchni: 2
  widoki/krajobraz: 1
  ruch samochodów: mały
  rekomendowany rower: gravel / trekking
  szlak odpowiedni dla rodzin z dziećmi: Tak

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa