Szlak Rowerowy Morza Północnego (D1)

Długość: 932.5 km

Suma podjazdów: 295 m

Suma zjazdów: 295 m

Maksymalna wysokość: 28 m n.p.m.

Minimalna wysokość: -3 m n.p.m.

Zdjęcia użytkowników

dodaj swoje zdjęcie

Szlak Rowerowy Morza Północnego (D1) jest częścią Eurovelo 12, który przebiega przez osiem krajów. Szlak rozciąga się od granicy duńskiej przez kraje związkowe Szlezwik-Holsztyn i Dolna Saksonia do granicy holenderskiej. Biegnie wzdłuż malowniczych nadmorskich krajobrazów, urokliwych wiosek rybackich, szerokich równin błotnych i zielonych grobli i jest odpowiednia zarówno dla rowerzystów rekreacyjnych, jak i długodystansowych. Do odkrycia jest wiele zabytków, w tym historyczne latarnie morskie, rezerwaty przyrody, stacje obserwacji ptaków i muzea, które przedstawiają historię regionu.

Cała trasa jest dobrze oznakowana, co ułatwia rowerzystom nawigację. Trasa jest podzielona na różne odcinki, dzięki czemu rowerzyści mogą wybrać różne części w zależności od swoich preferencji i poziomu sprawności. Liczne przystanki, kawiarnie, restauracje i miejsca noclegowe wzdłuż trasy sprawiają, że podróż jest przyjemna i relaksująca.

Inne szlaki w pobliżu

Opinie użytkowników (0)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa