Wypożyczalnia rowerów Polaczyk

wypożyczalnia rowerów
Certyfikat MPR
Pienińska 1B, 34-460 Szczawnica
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Nasza wypożyczalnia powstała w 2017. Znajdujemy się przy trasie Velo Dunajec vis a vis słynnej Kotońki -  skały na Dunajcu z rzeźbą górala, która stanowi doskonały punkt orientacyjny dla turystów i naszych gości. Dużym atutem jest również bliskość parkingu, restauracji oraz przystani flisackiej, gdzie kończy się spływ tratw flisackich oraz pontonów i kajaków.

Wyróżnia nas sympatyczna i profesjonalna obsługa, która z zaangażowaniem i zapałem pomoże dobrać odpowiedni rower, przekaże informacje o dystansie, przybliżonym czasie podróży i atrakcjach znajdujących się przy trasie. Zaopatrzą się u nas Państwo również w mapy, a na naszej stronie rowerszczawnica.pl, w zakładce trasy, znajdziecie opisy polecanych tras, zdjęcia, ciekawostki oraz tracki GPS. Polecamy!

W naszej wypożyczalni znajdą Państwo rowery marki Kands. Posiadamy nowe, zadbane i na bieżąco serwisowanie rowery trekkingowe, crossowe, damki, MTB, juniorskie oraz dziecięce, a także przyczepki, doczepki i foteliki dziecięce. Posiadamy również rowery elektryczne Ecobike trekkingowe damskie i męskie oraz górskie.

Posiadamy certyfikat Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. U nas możesz pożyczyć narzędzia do samodzielnej naprawy roweru w razie awarii w trasie, bądź poprosić naszą wykwalifikowaną obsługę o pomoc.
Zapraszamy!

FB: https://pl-pl.facebook.com/rowerszczawnica/

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa