Stare Polaszki 13

nocleg
gastronomia
Stare Polaszki 13, 83-433 Stare Polaszki
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Stare Polaszki 13 znajdują się w niewielkiej wsi na pograniczu Kaszub i Kociewia.Z dala od zgiełku miast, licznych zabudowań czy ośrodków przemysłowych. Tutaj głównymi bohaterami są lasy, łąki, jeziora i cisza przerywana szumem drzew czy śpiewem ptaków. Nasze obiekty znajdują się na rozległym i niezwykle zielonym terenie. Ogród i sad stoją otworem – każdy z naszych gości może zrywać owoce prosto z drzewa lub krzaka, a dla chętnych osób organizujemy wspólne przyrządzanie konfitur i weków. Stare Polaszki to raj dla wędkarzy – na naszym terenie znajduje się staw, a złowione w nim ryby można przekazać naszemu kucharzowi, a następnie zjeść je na obiad lub kolację.

Nocleg
Posiadamy blisko 30 miejsc noclegowych: pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Przytulne wnętrza zostały urządzone z wykorzystaniem naturalnych materiałów, drewna i cegieł. Ceny pokoi: od 180 zł do 470 zł w zależności od pokoju i sezonu. Więcej na naszej stronie internetowej.

Zameldowanie:16:00-19:00
Wymeldowanie: do 11:00
W wakacje pobyt min. 7 dni, poza sezonem min. 2 dni.
Akceptujemy bony turystyczne.

Restauracja
Serwujemy polskie, regionalne dania, a potrawy kociewskie i kaszubskie królują w naszej kuchni. Wykorzystujemy do nich produkty z własnego ogrodu i sadu oraz od lokalnych dostawców.

Dodatkowo na terenie naszego kompleksu znajdują się:
miejsce do gry w piłkę nożną i siatkową,
plac zabaw dla dzieci,
rowery i kijki do nordic walking,
sauna i ruska bania.

Dla chętnych dostępne są dodatkowe atrakcje: wycieczki po Kaszubach, spływy kajakowe, warsztaty kulinarne, wspólne grzybobranie, grillowanie, pieczenie kiełbasek przy ognisku i wiele innych.

udogodnienia dla rowerzystów
- możliwość wypożyczenia roweru

Zapraszamy!

Nasz profil na FB: https://www.facebook.com/StarePolaszki13
e-mail: [email protected]

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa