Folwark Gościno Dwór

nocleg
Gościno-Dwór 1, 78-120 Gościno-Dwór
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Folwark Gościno Dwór położony jest na skraju niewielkiego miasteczka Gościno, oddalonego zaledwie 17 km od Kołobrzegu. Znajdujący się tu klasycystyczny, zabytkowy dworek otoczony parkiem, zatopiony w wiejskim krajobrazie, to wspaniałe miejsce na relaks i wypoczynek. Dworek został gruntownie wyremontowany i dzisiaj oferuje noclegi w komfortowych pokojach lub apartamentach rodzinnych. Każdy z nich ma swoją nazwę (np. Różowy, Oliwkowy...) oraz inny wystrój wnętrza. Pokoje i apartamenty są wyposażone w prywatną łazienkę z prysznicem lub wanną oraz dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi). Gospodarze zachęcają do odpoczynku w części wspólnej na piętrze, z kanapami, tenisem stołowym, kącikiem muzycznym i miejscem do uprawiania jogi, lub na parterze, gdzie znajduje się ogólnodostępny salon oraz część jadalna z widokiem na ogród. Na Gości czeka mnóstwo wygodnych kanap, pokaźna biblioteczka, kominek, a nawet konsole do gier. Dodatkowo do dyspozycji Gości jest miejsce do grillowania oraz na ognisko w ogrodzie.

Goście są codziennie rano witani pysznym, sytym śniadaniem. Do dyspozycji Gości przez cały dzień pozostaje czajnik oraz ekspres do kawy w kuchni. Jeśli macie ochotę na dodatkowe posiłki w ciągu dnia, gospodarze z przyjemnością polecą Wam kilka ciekawych miejsc w okolicy, do których dojedziecie rowerem, autem lub zamówicie z dowozem do Folwarku. Na specjalne życzenie (po wcześniejszym umówieniu) można zakosztować w Folwarku domowego „dania dnia”.

Miejscowość Gościno leży na Równinie Gryfickiej, około 20 km na południe od Kołobrzegu, w dolinie rzeki Parsęty. Okolice Gościna to atrakcyjne turystycznie tereny o dużych walorach przyrodniczych, pofałdowane tereny polodowcowe, poprzecinane licznymi rzekami, ozdobione niewielkimi jeziorami w kompleksach leśnych. Dla rowerzystów niewątpliwą atrakcją są pobliskie ścieżki rowerowe, zaczynające się tuż za bramą Folwarku, a wiodące wprost nad morze, rzeki i jeziora. Nie tylko miłośnicy kolarstwa znajdą tu coś dla siebie: okolica kusi biegaczy, grzybiarzy, ornitologów, fanów spływów kajakowych, kąpieli w jeziorach czy wreszcie śladów historii.

Gospodarze niezwykle dbają o swoich Gości, aby mogli wspaniale wypoczywać w sielskiej atmosferze, w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- Bezpieczny garaż do przechowywania rowerów
- Wypożyczalnia rowerów
- Informacje o trasach rowerowych w okolicy

e-mail: [email protected]
Profil na FB: https://www.facebook.com/folwark.goscinodwor

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa