Pracownia Pieroga AMAR

gastronomia
Certyfikat MPR
Daszyńskiego 9, 33-340 Stary Sącz
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Pierogi to doskonały posiłek dla rowerzystów, czy to na obiad w trasie czy na kolację po wycieczce. Pracownia Pieroga AMAR oferuje ponad dwadzieścia rodzajów pierogów wytrawnych i na słodko. Sekret wspaniałego smaku sprawił, że na słynne pierogi zjeżdżają się tutaj ludzie z całej Polski. Pracownia za przepyszne pierogi otrzymała też wiele nagród, a ostatnio - certyfikat marki lokalnej Miodny Szlak. Z pewnością składnikiem tego sukcesu jest fakt, że wszystkie wyroby Pracowni Pieroga AMAR są wykonywane ręcznie ze świeżych, regionalnych produktów, bez chemii i sztucznych barwników. Sekretne przepisy wraz z pasją do gotowania przekazywane są u nas z pokolenia na pokolenie, a więcej o historii naszych receptur i Restauracji możecie przeczytać chociażby na stronie internetowej. Zapraszamy do Starego Sącza na kulinarną pierogową ucztę dla podniebienia - restauracja mieści się w historycznym budynku w pobliżu Rynku.

Oprócz słynnych pierogów, Pracownia Pieroga AMAR zaprasza także na naleśniki, barszcz z uszkami, lemoniady czy piwa regionalne. Na miejscu w restauracji można również zakupić przetwory z rodzinnej spiżarni.

Jeżeli podróżujecie trasą Velo Dunajec, warto zajechać do Starego Sącza – Restauracja mieści się niewiele ponad kilometr od tego szlaku rowerowego.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- stojaki na rowery
- szafka narzędziowa wyposażona w:
- pompka rowerowa z manometrem
- zestaw kluczy płaskich i oczkowych
- zestaw śrubokrętów
- zestaw kluczy imbusowych
- zestaw kluczy imbusowych torx
- łyżki do opon rowerowych
- klucz do łańcucha rowerowego

Profil na FB: https://www.facebook.com/pracowniapieroga/

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa