Ski Hotel*** w Piwnicznej Zdrój

nocleg
Certyfikat MPR
Sucha Dolina 33, Piwniczna Zdrój 33-350
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Ski Hotel*** znajduje się w samym sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Choć jest niedaleko uwielbianej przez turystów Piwnicznej - Zdrój, gwarantuje spokój i szansę na odpoczynek w wyjątkowo cichej i spokojnej okolicy. Co najlepsze - jednocześnie nie trzeba obawiać się tam nudy, bo atrakcji w pobliżu nie brakuje.

Do dyspozycji turystów pozostają 42 komfortowe pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe. Goście w niektórych z nich do dyspozycji mają także balkony, z których rozpościerają się przepiękne widoki.

W każdym pokoju dostępne są takie udogodnienia, np.:
- telewizja,
- łazienka,
- łącze internetowe,
- telefon.

Co ciekawe, woda w tym miejscu czerpana jest z piwniczańskich źródeł wód mineralnych. Ich właściwości lecznicze na pewno pomogą Ci szybko nabrać sił na dalsze podróże rowerowe i nie tylko. Na całkowite odprężenie pozwala „Zakątek Relaksu” ze strefą zdrowia i urody. Na gości czeka też sauna, jacuzzi oraz rozmaite masaże do wyboru.

Największym atutem tego miejsca jest bliskość natury. Podziwiać z niego można imponującą panoramę Pasma Jaworzyny Krynickiej, Pasma Radziejowej oraz Doliny Popradu.

Ski Hotel*** aktywnie promuje ponadto aktywny wypoczynek w regionie.
Jest współorganizatorem Maratonu MTB, a w jego okolicy są całe kilometry tras rowerowych. Naprawdę zachwycone będą osoby łączące pasję kolarską z fotografią, bo niepowtarzalne pejzaże zdobią okolicę i tylko czekają na uchwycenie ich w kadrze.

Wspominając o trasach rowerowych, nie sposób pominąć pobliskiego Aquavelo, ciągnącego się aż na samą Przełęcz Tylicką lub w drugą stronę - do przejścia granicznego Szczawnica-Leśnica. W tej okolicy szlak ten łączy się z inną, popularną trasą, czyli oczywiście Velo Dunajec. Blisko trzygwiazdkowego hotelu jest również wiele innych, przyjemnych dróg, charakteryzujących się niewielkim ruchem. To pozwoli każdemu miłośnikowi jednośladów na prawdziwy relaks, połączony z bezustannym utrzymywaniem fenomenalnej kondycji fizycznej.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- zamknięty parking dozorowany,
- stojak na rowery,
- w obiekcie nieodpłatnie udostępniane jest zamykane pomieszczenie, w którym jest możliwość bezpiecznego przechowania roweru przez gościa korzystającego z usług obiektu,
- nieodpłatne narzędzia: klucze typu imbus, płaskie, śrubokręty, zestaw łyżek do zdejmowania/zakładania opon rowerowych, rozkuwacz do łańcucha rowerowego, zestaw łatek do opon, pompkę rowerową.

Obiekt posiada certyfikat MPR wydany przez VeloMałopolska.

Kontakt:
E-mail: [email protected]
Tel.: +48 18 446 47 41
tel. kom.: +48 663 337 533

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa