Camp 66

nocleg
gastronomia
Widokowa 9, 58-534 Ściegny obok Karpacza
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Camp 66 znajduje się niedaleko turystycznej perły Karkonoszy - Karpacza. Jest na tyle blisko niej, że dotrzesz rowerem w góry w kilka chwil, a prosto z ośrodka będziesz mógł podziwiać przepiękne widoki. Jednocześnie pozostaje na tyle oddalony od miasta, że odnajdziesz w nim spokój i sielski klimat.

To miejsce potrafi zaskoczyć gości na wiele różnorodnych sposobów. Znajdą tam miejsce zarówno fani kempingów, jak i tradycyjnych noclegów. Dodatkowo do Twojej dyspozycji pozostaje restauracja serwująca przepyszne posiłki ze świeżych składników, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko czy wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Jeśli szukasz punktu wypadowego do wypraw rowerowych po Karkonoszach i okolicy, to trafiłeś idealnie. Możesz przyjechać tu z całą rodziną nawet na dłuższy czas i na pewno ani przez chwilę nie będziecie się nudzić. Jeśli natomiast planujesz dłuższą trasę rowerową, to Camp 66 zaoferuje Ci nocleg tylko na jedną noc. Tyle czasu w tym miejscu wystarczy, żeby się zrelaksować i nabrać sił na kolejne wyzwania.

Na terenie Camp 66 jest kilka opcji noclegowych:
- miejsce dla przyczep i kamperów,
- miejsce pod namiot,
- domki z bali (4 os.),
- namioty wojskowe (5 os.).

Wiele możliwości noclegu sprawia, że rozbudowany jest także cennik:
- domek z bali:
2.01-27.02 - 500 zł/doba/4 os. (+80 zł/każda dodatkowa osoba);
27.02-7.04 (nd-pt) - 350 zł/doba/4 os. (+80 zł/każda dodatkowa osoba);
27.02-7.04 (pt-nd) - 500 zł/doba/4 os. (+80 zł/każda dodatkowa osoba);
7.04-30.10 - 500 zł/doba/4 os. (+80 zł/każda dodatkowa osoba);
- namiot wojskowy - 200 zł/doba/5 os.,
- opłata za parcelę - 35 zł/doba,
- podłączenie energii - 45 zł/doba.

To miejsce idealne dla rowerzystów. Położone obok malowniczego Karpacza, ma do zaoferowania wiele szlaków i tras rowerowych w okolicy. Część z nich przebiega blisko Karkonoskiego Parku Narodowego, więc fani górskich przepraw rowerowych będą zachwyceni. To także dobre miejsce na odpoczynek i relaks dla miłośników jednośladów, którzy nieco zboczyli z Euroregionalnego Szlaku Rowerowego ER-6, biegnącego przez Jelenią Górę.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- propozycje wycieczek rowerowych po okolicy,
- możliwość rezerwacji na jedną noc,
- bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów.

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa