Restauracja Stodoła Rowy

gastronomia
ul. Parkowa 1A, 76-212 Rowy
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Restauracja Stodoła Rowy położona jest blisko plaży, portu, a jednocześnie samego serca tej uroczej, nadmorskiej miejscowości. Tuż obok niej znajduje się brama wejściowa do Słowińskiego Parku Narodowego. Wszystko to czyni z niej kapitalne miejsce do odpoczynku, chwili relaksu i spróbowania jednego z dań znajdujących się w bogatym menu.

Nadmorski lokal został stworzony z myślą o gościach z rozmaitym gustem. Właśnie dlatego zjesz tam nie tylko imponująco wyglądające burgery, ale także klasyczne dania obiadowe, świeże ryby czy aromatyczne zupy. Jak przystało na lokal przyjazny rowerzystom, w jadłospisie nie mogło zabraknąć specjalnych posiłków dla podróżnych. Dzięki nim nabierzesz sił na dalszą drogę, a tras do przebycia w okolicy jest naprawdę wiele.

Przez Rowy prowadzi jeden z najsłynniejszych szlaków rowerowych nie tylko w Polsce, ale i całej Europie - Velo Baltica. Ciągnie się on przez całe wybrzeże naszego kraju. Jadąc nim zarówno od strony Gdańska, jak i Świnoujścia, na pewno dotrzesz niemalże pod same drzwi Restauracji Stodoła Rowy. Jeśli natomiast jezioro Gardno i jego okolice to Twoja baza wypadowa, to do wyboru masz też inne trasy w okolicy. Wyjątkowo urokliwy jest Szlak Zwiniętych Torów, prowadzący od wsi Bałamątek, aż do Smołdzina. Przy odrobinie chęci wybrać się też możesz w stronę Słupska trasą Do Stacji Gabel.

W Restauracji Stodoła Rowy fani jednośladów mogą liczyć nie tylko na smaczne posiłki w dobrych cenach. Czekają tam na Ciebie bowiem też przyjaźni właściciele, służący poradą dotyczącą wytyczania tras rowerowych, pozwalających poznać ich urokliwą okolicę. Co więcej, miłośnicy rowerów elektrycznych podładują tam swoje pojazdy. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych kłopotów natomiast na miejscu można skorzystać ze sprzętu naprawczego, przygotowanego właśnie na takie sytuacje. W tym lokalu skrywa się dobry duch, którego warto odwiedzić podczas rowerowej wyprawy przez Pomorze.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- stojaki rowerowe,
- możliwość podładowania E-bike,
- sprzęt naprawczy.

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa