Kormoran Medispa

nocleg
gastronomia
wypożyczalnia rowerów
ul. Kościelna 16, 76-212 Rowy
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Bądź bliżej natury

Kormoran Medispa położony jest w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, 300 metrów od Morza Bałtyckiego z widokiem na Jezioro Gardno. To enklawa ciszy i spokoju. Szum morza, zieleń Słowińskiego Parku Narodowego, szerokie piaszczyste plaże i czyste powietrze - to tu powstał niepowtarzalny obiekt nad morzem Kormoran Medispa. Rodzinna atmosfera, profesjonalna, dyskretna obsługa i głęboko zakorzenione tradycje hotelarskie. Odpocznij od codzienności właśnie u nas!

Witaj na międzynarodowym szlaku rowerowym Velo Baltica

Wycieczki rowerowe w naszej okolicy to idealna forma aktywnego spędzania czasu. Zobacz koniecznie ruchome wydmy, które co roku wyglądają inaczej. Zajrzyj do chat słowińców w Klukach, spójrz na morze z perspektywy latarnika zwiedzając latarnie morską w Czołpinie i przenieś się do czasów, gdy człowiek żył bliżej natury. Oryginalnym pomysłem są też ścieżki rowerowe powstałe na starych nasypach kolejowych. Trasa rowerowa zwana „Szlakiem Zwiniętych Torów" odznacza się niebywałymi walorami przyrodniczymi oraz krajobrazowymi.

Nieważne, czy jesteś fanem rowerów górskich, miejskich czy szosowych, czy lubisz ostre zjazdy czy wybierasz się na rodzinną wycieczkę - w naszej okolicy każdy znajdzie odpowiedni szlak rowerowy dla siebie.

Żyj wellness

A po wykręceniu kilometrów zrelaksuj się w naszym SPA. Do Twojej dyspozycji oddajemy basen kryty, jaccuzzi, saunarium (sauna sucha, sauna mokra i infra-red). Na zmęczone mięśnie proponujemy masaż. Kiedy na trasie złapie Cię kontuzja zatrzymaj się koniecznie w Kormoran Medispa, ponieważ od ponad 20 lat zajmujemy się fizjoterapią, rehabilitacją i profilaktyką zdrowia wykorzystując nowoczesną technologię i najlepsze metody terapii.

Skosztuj kuchni slow

W naszej Restauracji koniecznie wypróbuj specjalnie dobranych, naturalnych, regionalnych produktów, takich jak owoce i warzywa, twarogi, sery zagrodowe i miody. Nasze dania są tak dobrane, aby odpowiadały indywidualnym potrzebom każdego Gościa.

Posiadamy certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej upoważniający do realizacji diety.

Wypożycz rower u nas!

Co więcej – przyjeżdżając do nas, nie musisz brać sprzętu ze sobą, ponieważ możesz go wypożyczyć ! Wypożyczamy elektryczne rowery marki Kross Hexagon Boost 3.0 oraz Kross Le Grand e Lille.

Trening czyni mistrza

Zachowaj cykliczność treningową, a rowerowa forma nie tylko pozostanie na odpowiedniej pozycji, wręcz mimo jesienno-zimowej aury będzie wzrastać. Odwiedź nasz pokój treningowy, gdzie do dyspozycji pozostawiamy: trenażer Wahoo i rower treningowy.

Udogodnienia dla rowerzystów:

  • bezpieczna, profesjonalna, monitorowana przechowalnia roweru
  • samoobsługowy serwis rowerowy
  • stanowisko do mycia roweru
  • stanowisko do ładowania baterii elektrycznych
  • piętrowe stojaki Velopa ( parkują 52 rowery)
  • stanowisko do mycia roweru
  • stojak warsztatowy
  • samoobsługowe stoisko warsztatowe

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa