PKL Bike Park Palenica | Szczawnica

atrakcja
Główna 7, 34-460 Szczawnica
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

PKL Bike Park Palenica to dwie trasy zjazdowe ze skoczniami, bandami, uskokami. Ciekawe profile, techniczne wymagania. Trasy zjazdowe na Palenicy dostarczą wrażeń najwyższych lotów. Podjedź na Mosorny lub na Górę Żar i korzystaj z tego samego karnetu.

W PKL Bike Park Palenica znajdują się:

Trasa Rozbójnik

Rozbójnik to nowa trasa zjazdowa, gdzie można najeździć się po zbóju! Górny odcinek posiada liczne bandy oraz skocznie, a środek to naturalny singletrack poprowadzony trawersami. Na końcówce czas na rozbójnickie skoki - tutaj czekają przeszkody typu step up oraz stoliki. Trasa szybka i techniczna, przeznaczona dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych kolarzy zjazdowych. Podłoże w większej części jest w pełni naturalne, składające się z ziemi, korzeni

Trasa Ciupaga

To przebudowana trasa downhillowa z zawodów z 2010 roku, więc będzie ostro i z rozmachem, jak na ciupagę przystało! Jest bardzo techniczna, szybka, posiada liczne uskoki, skocznie, strome ścianki oraz trawersy. Przeznaczona jest dla zaawansowanych kolarzy zjazdowych. Podłoże jest w pełni naturalne, składające się z ziemi, korzeni, skał i kamieni.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa