Hotel Jura | Osiek

nocleg
ul. Zimnodolska 48, 32-300 Osiek k. Olkusza
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Jura Hotel to ikoniczne miejsce na mapie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Oferuje nocleg dla rowerzystów w samym sercu tej malowniczej krainy, będąc idealnym przystankiem dla osób przemierzających przepiękny Szlak Orlich Gniazd.

Znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Olkusza, w miejscowości Osiek. Położone nieco na uboczu, gwarantuje swoim gościom relaks w cichym otoczeniu pełnym zieleni i niepowtarzalnych widoków.

Na miejscu czekają na Ciebie i Twoich bliskich, z którymi podróżujesz, aż 42 miejsca noclegowe. Rozlokowane są w nowoczesnych pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Do każdego z nich należy prywatna łazienka, a także czajnik elektryczny oraz lodówka. Dzięki temu na pewno uda się Wam znaleźć najlepszą konfigurację dla Waszej grupy.

Ceny rezerwacji wolnych miejsc zależne są od liczby gości w pokoju. Stawki zaczynają się natomiast już od 60 zł za osobę w pokoju trzyosobowym. Szczegółowy cennik znajdziesz na stronie internetowej obiektu na górze tej strony. Minimalna długość pobytu to jedna noc, odwiedziny tego miejsca mogą być więc nawet krótkim przystankiem podczas Twojej rowerowej trasy.

Pamiętaj jednak, że zawsze wskazane jest wcześniejsze skontaktowanie się z obiektem, by sprawdzić, czy w danym terminie ma on jeszcze wolne miejsca. Ceny w terminach specjalnych, takich jak np. weekendy czy święta, mogą być nieco wyższe.

Jura Hotel oferuje miejsce zarówno dla prywatnych gości, jak i większych grup oraz wycieczek. Jeśli zamierzasz zorganizować wydarzenie dla swojej rowerowej grupy, możesz wykorzystać do tego tamtejszą salę konferencyjną. Doświadczeni pracownicy z chęcią też poinformują Was o wszystkich atrakcjach, których na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej nie brakuje.

Udogodnienia dla rowerzystów:

  • bezpieczne miejsce do przechowania rowerów (zamykane na klucz pomieszczenie),
  • możliwy nocleg na 1 dobę

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa