Pokoje do wynajęcia | Bogacko k. Giżycka

nocleg
Bogacko 2, 11-500 Giżycko
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Nasze gospodarstwo znajduje się w Bogacku, ok. 8 km od Giżycka. Dom położony jest na skraju malowniczej wioski, zaraz obok czyściutkiego Jeziora Dejguny. Tuż obok przebiega Mazurska Pętla Rowerowa i szlak Niebieska Wstęga Jezior. Jeśli szukasz noclegu dla rowerzystów na Mazurach, znajdziesz go u nas.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy niezależną połowę domu, w której znajdują się dwa pokoje 2-osobowe i jeden 3-osobowy. Każdy z nich posiada prywatną łazienkę. Wypoczywać można także w ogólnodostępnym salonie z kominkiem. Obok znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, w której można znaleźć lodówkę, czajnik, garnki, sztućce i inne potrzebne przybory. Zarówno przed jak i po wycieczce rowerowej po Mazurach, możesz tu przyrządzić energetyczne i smaczne posiłki.

Ceny rozpoczynają się od 75 zł od osoby za dobę.

Auto można zostawić na bezpłatnym prywatnym parkingu. Ok. 1,5 km od domu znajduje się sklep spożywczy. Doba trwa od 15:00 do 9:00 dnia następnego.

Nasz dom może być Twoim przystankiem podczas wyprawy rowerowej po Mazurskiej Pętli Rowerowej, ponieważ oferujemy nocleg na 1 dobę. Zapraszamy też na dłuższe pobyty. Warto odwiedzić Giżycko, odpocząć nad pobliskimi jeziorami i skorzystać z wielu atrakcji. Kraina Jezior Mazurskich pozwoli Ci złapać oddech i wypocząć nad wodą. Nocleg dla rowerzystów na Mazurach? Zapraszamy do nas!

Udogodnienia dla rowerzystów:

  • możliwość noclegu na 1 dobę
  • rower na czas noclegu można zapiąć do prywatnych stojaków rowerowych przed budynkiem
  • podstawowe narzędzia naprawcze
  • informacje, ulotki i mapy o szlakach rowerowych regionu
  • możliwość umycia roweru

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa