Szlak Przyjaźni Bydgoszcz Toruń

Długość: 54.5 km

Suma podjazdów: 134 m

Suma zjazdów: 137 m

Maksymalna wysokość: 94 m n.p.m.

Minimalna wysokość: 29 m n.p.m.

Zdjęcia użytkowników

dodaj swoje zdjęcie

To doskonała trasa dla entuzjastów zarówno historii, jak i ruchu na dwóch kółkach. Ale przede wszystkim jest to okazja do połączenia dwóch miast, które nie zawsze darzyły do siebie wielką sympatią! Bydgoszcz z Toruniem mają okazję zapomnieć o wszelkich sporach na rzecz wspólnej trasy rowerowej.

Charakterystyka trasy sprzyja zarówno początkującym rowerzystom, pragnącym spokojnej przejażdżki, jak doświadczonym miłośnikom, którzy cenią sobie malownicze krajobrazy. Suma podjazdów wynosząca 134 m sprawia, że trasa jest łatwa do pokonania, z zachowaniem przyjemnego wyzwania dla wszystkich.

Dzięki dobrze utrzymanej asfaltowej drodze, Szlak Przyjaźni jest idealny do pokonania rowerem szosowym. Doskonale sprawdzą się tutaj również gravel czy trekking, zwłaszcza dla tych, którzy chcą eksplorować pobliskie ścieżki leśne i bardziej wymagające tereny.

Inne szlaki w pobliżu

Opinie użytkowników (0)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa