Agroturystyka Skórka

nocleg
gastronomia
ul. Młyńska 8, 64-917 Skórka
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Agro Skórka to definicja spokoju i rodzinnego ciepła. Znajduje się w Wielkopolsce, niedaleko Piły. Choć od większego miasta dzieli ją tylko kilkanaście kilometrów, gwarantuje gościom relaks w klimatycznym, ustronnym miejscu, idealnym do wypoczynku.

Ta kameralna agroturystyka kapitalnie odegra rolę zarówno punktu wypadowego dla rowerzystów, jak i przystanku podczas dłuższej trasy. W obu przypadkach przemiła Właścicielka z otwartymi ramionami powita Cię w swoim rodzinnym domu, którego historia sięga lat 20. XX wieku.

W Agro Skórce możesz skorzystać z trzech dwuosobowych pokoi. Jeden z nich znajduje się na parterze, a kolejne dwa na piętrze budynku. Na każdym z poziomów dla odwiedzających przygotowana została łazienka.

Jeśli podróżujesz z namiotem, to możesz go rozstawić w ogrodzie. Przejeżdżając obok agroturystyki, rowerzyści mogą skorzystać z prysznica, napełnić bidony albo posilić się kanapkami.

Agroturystyka słynie z niesamowitej kuchni. Kulinarny talent Właścicielki zachwyca odwiedzających, którzy zajadają się ciastami, energetycznymi posiłkami i smakołykami. Co więcej, rowerzyści mogą liczyć na specjalne, przepyszne śniadania. Ich zadaniem jest dostarczenie miłośnikom jednośladów sił niezbędnych do spędzenia całego dnia w siodełku, podczas zwiedzania urokliwej okolicy.

Po trasie odpoczniesz w drewnianej altanie, w której możesz zjeść posiłek na świeżym powietrzu z całą rodziną lub grupą, z którą podróżujesz. W zaciszu ogrodu znajdziesz staw rybny wraz z krótkim pomostem. Znajdujący się nieopodal las i wszechobecna zieleń sprawią, że wypoczniesz w spokoju.

Udogodnienia:
- nocleg na jedną dobę
- bezpieczne miejsce do przechowywania roweru zamykane na klucz
- menu dostosowane do potrzeb rowerzystów, możliwość zrobienia kanapek, napełnienia bidonów
- możliwość umycia roweru w sezonie
- możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów
- informacje o trasach rowerowych w regionie, mapy

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa