Pokoje Gościnne Nadbużanka

nocleg
21-550 Neple, ul. Parkowa 1
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Pokoje Gościnne Nadbużanka oferuje noclegi w pokojach trzy- i czteroosobowych, a także na polu namiotowym. Do dyspozycji Gości jest dostęp do internetu (Wi-Fi), ogólnodostępna łazienka, a także kuchnia z pełnym wyposażeniem, w której można samodzielnie przyrządzać posiłki. Na terenie obiektu Nadbużanka znajduje się również miejsce do biesiadowania i grillowania. Zwierzęta są tutaj mile widziane - sami mamy czworonogi i z wielką przyjemnością przyjmujemy Gości z pieskami i kotami.

Zapraszamy serdecznie rowerzystów podróżujących szlakiem Green Velo – obiekt jest zlokalizowany jedynie 300 metrów od szlaku. W pobliżu przebiegają także inne, lokalne szlaki rowerowe. A dla odmiany od wycieczek rowerowych, polecamy również wędkowanie, spływy kajakowe czy grzybobranie. Na rowerze czy pieszo – można tu spotkać prawdziwie dziką przyrodę, bobry, a nawet łosie!

Największym atutem naszego obiektu jest urokliwe położenie nad ujściem meandrującej rzeki Krzna do Buga. Okolica jest szalenie atrakcyjna i unikatowa pod względem przyrodniczym. Zachęcamy do odwiedzenia Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu i zachwycania się przepięknymi kolorowymi łąkami. Do najbliższego rezerwatu Szwajcaria Podlaska jest mniej niż kilometr! Miłośnicy śladów historii również będą usatysfakcjonowani, zwiedzając miejscowość Neple oraz okolice.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- Bezpieczne parkowanie rowerów
- Praktyczne informacje o turystyce w okolicy
- Dostępne podstawowe narzędzia do naprawy rowerów

Zapraszamy!
e-mail: [email protected]

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa