Domek Trzy Baby

nocleg
Dołgie 43, 78-506 Ostrowice
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Dołgie to klimatyczna wieś, położona pośród niewielkich jezior i wiecznie zielonych lasów. O Pojezierzu Drawskim mówi się, że to Bieszczady i Mazury w jednym miejscu. Wspaniałe i tajemnicze ślady historii regionu w połączeniu z niezwykle malowniczą okolicą Drawskiego Parku Krajobrazowego można by długo opisywać, ale najlepiej oddaje je motto gospodarzy Domku Trzy Baby: „kolekcjonujemy chwile, nie rzeczy”.

Domek Trzy Baby oferuje noclegi w domku o powierzchni 52m2,, przeznaczonym dla maksymalnie 6 Gości. Na parterze znajduje się przytulny salon z kominkiem i sofą, kuchnia oraz łazienka z prysznicem. Na dwóch antresolach na Gości czekają komfortowe łóżka. Kuchnia jest nie tylko stylowa, ale i świetnie wyposażona, z ciśnieniowym ekspresem do kawy włącznie. Dostęp do internetu jest słaby – gospodarze namawiają, aby czas urlopu spędzić raczej offline i delektować się okolicą, wprost stworzoną do wycieczek.

Największą pasją gospodarzy jest rower – z pewnością polecą Gościom najlepsze dla nich trasy rowerowe. Możliwości aktywnego wypoczynku w Domku Trzy Baby nie ograniczają się do wycieczek rowerowych. Joga, nauka jazdy konnej w pobliskiej stadninie, spływ kajakowy, a może plażowanie nad Jeziorem Kamień – pomysłów wystarczy na niejeden urlop!

Ceny za domek wahają się od 360 zł do 450 zł w zależności od liczby osób. Aktualny cennik znajdziecie na stronie internetowej obiektu. Doba hotelowa trwa od godz. 16 do 11.

Zapraszamy!

Udogodnienia dla rowerzystów:
- możliwość noclegu na jedną noc (poza weekendami)
- miejsce do przechowywania rowerów
- możliwość naprawy roweru – dostępne narzędzia
- informacje o trasach szlakach rowerowych i atrakcjach do zwiedzania

e-mail: [email protected]

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa