Leśny Zakątek w Nowołoskońcu

nocleg
gastronomia
inne
Nowołoskoniec 12G, 64-600 Oborniki
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Szukając miejsca, w którym przeplatają się światy równolegle, teraźniejszość staje się tylko i wyłącznie stanem aktualnym, pinezka wskaże Leśny Zakątek. To tu stworzyliśmy dla Was i dla Siebie miejsce z mapy marzeń o spokoju i poczucia, że jutra może nie być, a wczoraj to tylko sen. Równy oddech, wdzięczny za naturę, która wyziera z każdego metra kwadratowego Naszego Lasu.

W Leśnym Zakątku, w sercu Puszczy Noteckiej odpoczniecie Państwo, nabierzecie sił, napełnicie płuca świeżym powietrzem. Dookoła ścieżki rowerowe, okoliczne lasy, lotnisko dla amatorów paralotni, skupiska grzybów jesienią.

Nocleg
Leśny Zakątek to miejsce, które pozwoli Państwu odpocząć od zgiełku codzienności. W naszej ofercie posiadamy:
● Kryształowy Domek - posiada 8 miejsc noclegowych i jest w pełni
wyposażony (aneks kuchenny, zastawa, sztućce, lodówka),
● 2 domki na drzewie - położone w koronach drzew 2-osobowe domki
wraz z łazienką,
● 2 pokoje 4-osobowe - jeden z łazienką w pokoju, drugi osobno

Cena noclegu ze śniadaniem - od 140 zł/dobę. Na specjalne życzenia jest także możliwość przygotowania romantycznej kolacji.
Dobra hotelowa od 14:00 do 11:00.

Restauracja
Ucztą dla podniebienia będą nasze pyszne lokalne potrawy wzbogacone o składniki znane z kuchni zagranicznych. Każdy rowerzysta znajdzie tu energetyczny posiłek i orzeźwiające napoje, które nie tylko zregenerują ciało, ale i dostarczą wielu kulinarnych wrażeń. Zapraszamy także na kawę, ciasto, desery czy zimne piwo.
Restauracja nieczynna w poniedziałki.

Impreza dla rowerzystów
W naszym obiekcie organizujemy także imprezy. Leśny Zakątek to doskonałe miejsce na spotkanie lub integrację rowerowej ekipy.

Na spragnionych dodatkowego odpoczynku w naszym kompleksie czekają także sauny, masaże, bania, plac zabaw, małe leśne zoo, leżaki, hamaki i oczywiście cisza pobliskiego lasu.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- narzędzia naprawcze
- miejsce do bezpiecznego przechowania roweru

Szczegółowy cennik, godziny otwarcia i dodatkowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie lub uzyskają, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy!

Adres mail: [email protected]

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa