Stara Szkoła - noclegi nad Biebrzą

nocleg
gastronomia
Wroceń 86, 19-110 Goniądz
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Stara Szkoła oferuje noclegi nad Biebrzą, w miejscowości Wroceń, niedaleko Białegostoku. Choć miejsce to dzieli od dużego miasta zaledwie kilkadziesiąt kilometrów, czeka tam na Ciebie wyłącznie cisza, spokój i ucieczka od pośpiechu oraz codziennego zgiełku.

Ośrodek znajduje się tuż przy granicy Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników dzikiej przyrody, natury, fotografii czy aktywnego wypoczynku. Zrelaksuj się, ciesz przepięknymi widokami i zwiedzaj. Odkrywaj urokliwą okolicę na rowerze samemu, ze swoimi krewnymi, dziećmi lub przyjaciółmi - przyjemnych i zróżnicowanych tras w tym regionie nie brakuje!

Niedaleko Starej Szkoły rozciągają się całe kilometry szlaków idealnych dla jednośladów. Gdy pokonasz wszystkie krótkie odcinki, rzut kamieniem dzieli Cię od prawdziwych wyzwań - Podlaskiego Szlaku Bocianiego (412 km) oraz lokalnego fragmentu słynnego Green Velo (1899,99 km).

W Starej Szkole nie brak także innych, alternatywnych atrakcji. Odskocznią od rowerowych wypraw może być m.in. możliwość wynajmu kajaków, tratw czy kaanu i spojrzenia na ten region Polski z zupełnie nowej perspektywy. Po całym dniu pełnym wrażeń możesz też dobrze bawić się przy ognisku!

Ceny w Starej Szkole są wyjątkowo przystępne, bo rozpoczynają się już od 120 zł/os ze śniadaniem. Do dyspozycji gości są pokoje 2-, 3- i 4-osobowe. Dzięki temu miejsce to jest zarówno idealną bazą wypadową, jak i przystankiem na dłuższej trasie nawet dla większych grup. Goście bardzo chwalą sobie dania kuchni regionalnej serwowane w Starej Szkole. Można tu zjeść wiele smacznych posiłków, które ucieszą podniebienie każdego rowerzysty po długich godzinach spędzonych na rowerze. W okolicy trudno znaleźć miejsce z równie bogatą ofertą kulinarną.

Na terenie Starej Szkoły czeka na Ciebie także przepiękny ogród ze strefą do biwakowania, w której możesz ustawić zarówno swój namiot, jak i camping.

Za dodatkową opłatą możliwe jest skorzystanie z innych udogodnień oferowanych przez obiekt. W przypadku wizyt zorganizowanych grup, interesująca okazać się może opcja wynajmu sali. Zapewni ona przestrzeń umożliwiającą przygotowanie różnego rodzaju eventów tematycznych. Każdy gość może też zdecydować się na nocleg ze śniadaniem, przygotowywanym ze świeżych, pysznych składników.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- ogrodzony teren zielony,
- miejsce do pozostawienia rowerów,
- możliwość biwakowania

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa