Okolice jeziora Sarbsko

Długość: 34.1 km

Suma podjazdów: 166 m

Suma zjazdów: 158 m

Maksymalna wysokość: 68 m n.p.m.

Minimalna wysokość: -6 m n.p.m.

Zdjęcia użytkowników

dodaj swoje zdjęcie

Okolice jeziora Sarbsko to szlak rowerowy o długości 34.1 km. Podczas trasy rowerzyści pokonają 166 m podjazdów i 158 m zjazdów. Najwyższy punkt szlaku jest na wysokości 68.0 m n.p.m.

Inne szlaki w pobliżu

Opinie użytkowników (2)

 • Trasa wymagająca, dużo piachu, dużo prowadzenia roweru - w szczególności na północ od jeziora, natomiast szlak bardzo dobrze oznaczony (szlak niebieski/czerwony, R10) - nie sposób się zgubić. Nie natknęłam się na żadne przeszkody czy tereny prywatne. Fajne widoki po drodze, można zatrzymać się na plaży (nad morzem albo nad jeziorem), są wiaty do odpoczynku, warto odwiedzić latarnię Stilo, jest ścieżka dydaktyczna. Brak dzikich tłumów. Ogólnie polecam, tylko przygotować się na jazdę przeplataną marszem :)

  ogólna ocena:
  trudność: 4
  stan nawierzchni: 3
  widoki/krajobraz: 5
  ruch samochodów: mały
  rekomendowany rower: gravel / trekking
  szlak odpowiedni dla rodzin z dziećmi: Nie
 • Mniej niż połowa trasy przebiega utwardzonymi drogami. Północny brzeg jeziora wymagający - dukt leśny, wyboisty, dużo korzeni, piaszczysty. Szlak nie zawsze dobrze oznaczony, w paru miejscach przebieg trasy nie pokrywa się z mapą (miejsca nieprzejezdne, tereny prywatne, itp.)

  ogólna ocena:
  trudność: 4
  stan nawierzchni: 2
  widoki/krajobraz: 4
  ruch samochodów: mały
  rekomendowany rower: gravel / trekking
  szlak odpowiedni dla rodzin z dziećmi: Nie

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa